Symulator Zycia Pilkarza pierwszej osoby!

 Wujek Rupert Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 20.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013, 15:54    #1
Witam, prezentuje wam gre w ktorej mozecie poczuc sie jak pilkarze, jest to gra Second Life na ktorej powstal system do grania w pilke nozna VE-Soccer.

System nie dawno powstal wiec jeszcze ludzie z calego swiata dolaczaja, jest to drugi system pilkarski w Second Life, pierwszy okazal sie wielkim zainteresowaniem ludzi z calego swiata ale po dobrych 4-5 latach (Turnieje Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Mistrzostwa Europy i Swiata, 6 róznych lig, ponad 150 druzyn w tym 30 narodowych.) admini postanowili zakonczyc system i stworzyc nowy, bardziej realistyczny.

Jest jedna Polska druzyna i oczywiscie szukamy nowych ludzi zeby powiekszyc liczbe Polakow na systemie ve-soccer. Oferujemy treningi, mecze i rozwiniecie kariery gdzie pozniej mozna otrzymac transfer do innej druzyny albo powolanie do Reprezentacji. Wszystko co jest potrzebne zeby poczuc sie jak pilkarz, jest w tej grze!

Potrzebujemy ludzi chetnych, jak znajdzie sie duze zainteresowanie to nawet powstanie Akademia. :) Kaazdy chetny niech mi napisze na GaduGadu gdzie moge wszystko wyjasnic i pomoc w tym jak dolaczyc do tej gry i naszej druzyny, a o to moje GaduGadu 23020463, mam nadzieje ze bedzie duze zainteresowanie ta gra bo naprawde goraco polecam, nie jest to moze jakas FIFA czy PES ale jak na taki system to wystarczy dla milosnikow pilki noznej. Nie mam zadnych screenow narazie wiec moze pozniej uda mi sie cos wrzucic. Takze informacje jak dolaczyc macie na glownej stronce systemu www.ve-soccer.com zeby miec pelny uzytek z tej strony, trzeba sie zarejestrowac pierw na system przez gre.

GaduGadu 23020463

 Sebinho. Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2012
Skąd: Nowy Sacz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013 16:40    #2
ja jestem chętny :)

 Wujek Rupert Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 20.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013 17:08    #3
wspaniale, jak mozesz to napisz mi na moje gg 23020463 i kazdy kto jest chetny niech najlepiej napisze mi na gg to wytlumacze wszystko co i jak.

 Wujek Rupert Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 20.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2013 17:38    #4
pare fotek:
Stadion: http://tinyp(...)&s=5
Stroje: http://tinyp(...)&s=5

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2013 18:33    #5
No siema chłopaki :) Dobra reklama nie jest zła, powodzenia! Już sie wystraszyłem, że to prawdziwy Rupert :)

 Wujek Rupert Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 20.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2013 19:43    #6
uwazaj bo Piotr cie znajdzie, naprawiaj kompa i wracaj do nas.

 Kamilex99 Partyzant

Postów: 0
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2013
Skąd: Moja
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2013 10:59    #7
Ja byłbym chętny dołączyć, niestety nikt nie odpisuje mi na gg :|

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution