Max ilość kibiców klubu

 prezestomek Partyzant

Postów: 173
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2013, 12:05    #1
Do ilu miejsc można rozbudować stadion żeby był wypełniony kibicami? Czy każdej drużynie jest przypisana max ilość kibiców, którzy mogą wejść na stadion? Gram KS Polkowice, sezon kolo 2030 roku pojemność stadionu 18000 i zastanawiam się czy więcej kibiców mogłoby przyjść gdyby było więcej miejsc na stadionie. Da się gdzieś to sprawdzić w np. edytorze?
Shaken, not stirred

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2013 18:51    #2
W edytorach chyba można to sprawdzić(nigdy się tym nie bawiłem więc nie wiem w jakich). Powiedzmy, że masz te 18000 a max rozbudowa twojego obiektu to 20000 to dobudują ci jeszcze 2tys miejsc(nie wiem jakie trzeba spełnić warunki żeby się zgodzili) ale jeśli max twojego stadionu to 18000 to musisz poprosić o wybudowanie nowego obiektu bo ten już nie ma opcji by go powiększyć

;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution