CM 01 02

 Fabers Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2013
Skąd: sochaczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2013, 21:51    #1
Postanowiłem przypomnieć wam wszystkim o tym cudownym managerze. Dlaczego pomyślicie? Już spieszę z odpowiedzią. Niedawno grając sobie karierę w FM 2012 Wisłą Kraków( niezbyt mi szło) 2-4 miejsce w lidze i nagle zwolnienie. Tak się wkurzyłem bo przecież skład Wisły i jej sytuacja w tamtym sezonie była tragiczna. udało się mi zrobić kilka transferów i mimo to klapa. zostałem zwolniony. miałem zaczynać karierę od nowa, lecz przeczytałem (uwielbiam je czytać) karierę managerską w cm 01 02. pomyślałem sobie, spoko będzie to moja odskocznia. I co?
zacząłem grę w 2 lidze polskiej( czyli obecnej 1 lidze) klubem KS MYSZKÓW. z aspiracjami na sezon utrzymanie się w lidze. Jak to wszystko wyszło? oczywiście najpierw starałem się kupić wszystkie netowe gwiazdy, lecz raz zaplecze ekstraklasy dwa pieniądze mi na to nie pozwoliły, zakontraktowałem kilku free i o dziwo wystarczyło:P mistrzostwo drugiej ligi w pierwszym sezonie, awans do ekstraklasy i tu walka o utrzymanie. i kolejna niespodzianka, parę wzmocnień i po zaciekłym sezonie wicemistrzostwo i walka od następnego sezonu w pucharach,
Obecnie gram 3 sezon jestem 3 w lidze i gram w ćwierćfinale Pucharu UEFA z herta berlin, po prostu tak się wciągnąłem, byłem głodny sukcesów, a tu po 3 sezonach czuje sie w tym klubie spełniony. Chciałem wam przypomnieć ile radości może wam dostarczyć odświerzenie sobie starej gry, chociaż na jeden sezon, ja liczę ze uda mi się poprowadzić jakaś reprezentacje i zmienić lige z polski na jakąś inna. Mam nadzieje ze ktoś z was się skusi na dziadka CMa:) Pozdrawiam

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2013 20:20    #2
Za ubogą mam wyobraźnię na tę odsłonę =) Wolę CM4, pomimo trudności w sprzedawaniu swoich niepotrzebnych graczy, i braku regenów w klubach z Argentyny, bo ma tryb 2d =)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.