Problem z agresywnym zawodnikiem.

 iggypop Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013, 11:55    #1
W FM-a gram dopiero od kilku tygodni, gra mi się całkiem nieźle, ale mam jeden problem. Otóż jeden z moich zawodników ciągle dostaje kartki, często czerwone. Udzielałem mu ostrzeżenia i karałem nie płaceniem pensji już kilkanaście razy, ale to na niego nie działa. Ostatnio to już w ogóle pobił rekord. W 5 ostatnich meczach 3 razy dostał czerwoną kartkę. Sprzedałbym, go ale jest naprawdę bardzo dobrym pomocnikiem i jak akurat nie fauluje, to gra naprawdę nieźle. Znacie jeszcze jakieś inne sposoby żeby nauczyć tego cymbała żeby tyle nie faulował?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 12:16    #2
a jakie mu dales wskazowki co do odbioru pilki? moze ma ustawione na 'agresywnie', sprobuj mu to zmniejszyc

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 12:31    #3
moze po prostu daj mu mniejszy pressing albo zmniejsz agresywnosc na boisku

 iggypop Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 12:33    #4
Wydaje mi się, że jemu ten ustalony poziom odbioru nie robi żadnej różnicy. Ma ustawiony odbiór delikatny. W międzyczasie rozegrałem kolejny mecz i tym razem dostał "tylko" żółtą kartkę. Dałem mu indywidualny trening na opanowanie, może to coś pomoże.

 rafapietrzyk Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Carrigaline
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 19:01    #5
[quote="iggypop"]Wydaje mi się, że jemu ten ustalony poziom odbioru nie robi żadnej różnicy. Ma ustawiony odbiór delikatny. W międzyczasie rozegrałem kolejny mecz i tym razem dostał "tylko" żółtą kartkę. Dałem mu indywidualny trening na opanowanie, może to coś pomoże.[/quote]

Pomoże albo i nie niestety są już tacy zawodnicy którzy wiecznie będą tak grać i nic na to nie pomoże przykład? Barton piłkarz który w każdym momencie może zarobić czerwoną kartkę nie zależnie od sytuacji więc może się zdarzyć tak, że nic z tym nie zrobisz, albo że pogrozisz że wystawisz go na listę transferową za to że jego ostatni występ był po niżej krytyki i jeżeli on się na ciebie obrazi to oznacza, że wydaje mu się, że jest super i wogóle najlepszy w tedy go sprzedaj. A jeżeli nie to jak dostanie żółtą kartkę to szykuj go do zmiany, ale pamiętaj! są w FM takie BARTONY mogą grać wszędzie a zachowywać się tak samo.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.