Warsztat Steam - błąd

 el Maestro Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013, 16:34    #1
Witam. Zasubskrybowałem w Warsztacie Steama kilka plików, które zamierzałem ściągnąć do swojego FMa. Niestety, gdy otwieram "Ściągnięte pliki" i wybieram zakładkę "Warsztat Steam", pojawia mi się okienko z napisem "błąd". Klikam ok i mogę normalnie poruszać się po warsztacie steama. Problem polega jednak na tym, że pomimo zasubskrybowania kilku plików, zakładka "subskrybowane" głosi "Nie subskrybujesz jeszcze żadnych dodatków". Czy jest jakiś inny sposób, żeby ściągnąć te dodatki, lub też jakiś sposób na ten błąd z subskrypcjami?

 d11amian Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 23:36    #2
no ja mam ten sam problem, sciagnalem dzis łatke do PSG, po czym wywalilo mnie podczas ładowania gry do windowsa, a teraz gdy chce ja pobrac ponownie pokazuje sie ten sam błąd

 radek.zab Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013 21:14    #3
Mam ten sam problem. Subskrybowałem Dark Skin do fm`a, ale kiedy wchodzę w "Ściągnięte pliki" wyskakuje komunikat o błędzie i informacja, że nie subskrybuje żadnych treści. Dokładnie jak u kolegi el Maestro. Proszę o pomoc.
BTW. jeżeli ma ktoś plik z oryginalnym dark skinem to proszę o info i ewentualną wysyłkę zanim stracę wzrok na ty oczojebnym jasnym skinie.

 bart(KSC) Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013 22:40    #4
http://commu(...)ark-Skin Tu jest rozwiązanie do Dark skina

 radek.zab Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 12:19    #5
Niestety i to nie pomaga. Co ciekawe błąd pokazuję się tylko wtedy kiedy mam subskrybowany Dark Skin. Jak zrezygnuje z subskrypcji Dark Skina i wybiorę cokolwiek innego to wszystko działa jak należy... WTF!!??

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.