Tworzenie pliku config

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013, 20:11    #1
Witam
Posiadam paczuszkę mord, strojów i innych graficznych ulepszaczy naszej gry. Jednak pobrałem kitspack gdzie brakowało dwóch lig. Pobrałem deficyt z innej strony, zupełnie z innej paczki. Oczywiście nie będę ich widział w grze, jeśli nie skonfiguruję dobrze pliku config, który znajduję się w paczkach. Gdzieś obiło mi się o uszy, że jest program, który tworzy właśnie takie pliki, a ponoć jest on łatwy w obsłudze. Lecz ja jeszcze nigdy takiej operacji nie wykonywałem, stąd też moja prośba. Czy ktoś, który to ogarnia lepiej ode mnie, mógłby mi wytłumaczyć jak taki plik config stworzyć?
Glory, Glory MAN UNITED !!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.