Nielojalni piłkarze

 Nile Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2006, 09:50    Pytanie
Mam pytanie związane z kontraktami piłkarzy. A więc tak; gram Zawiszą SA i pokonałem rywala w 1 rundzie pucharu UEFA, a piłkarze którzy stanowili trzon mojej drużyny podpisali z innymi klubami kontrakty (bo ze mną nie chcieli przedłużyc). Nie wiem dlaczego. Większośc poszła do Legi (z rogerem, eltonem idt), jeden argentynczyk poszedł do AZ, a obrońca do Mainz. Niewiem co robic drużyna mi się rozpadła. Mam wielu młodych zdolnych zawodników, ale wszyscy są z zagranicy i limit w fmie mi się wyczerpuje przy ustalaniu składu. Lipa jednym słowem. Nie wiem co zrobic. Sytuacja w klubie jest bardzo dobra więc nie wiem dlaczego piłkarze nie chcieli przedłużyc ze mną kontraktów. W lidze zajmuje 4 miejsce, ale liga polska w 2009 roku stała się tą podobną do holenderskiej (no może nie dokońca, ale jej poziom wzrósł). Pomocy.

sajensiak Proletariat

0
06.08.2006 10:33    #1
trzeba było zaczą gre przynajmniej z patchem 6.0.3 i wyższe wersje tam nie ma ograniczen

 Nile Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2006 11:03    #2
pieniędzy mam dużo, poprzez mahloje - czyli sprzedawałem słabych piłkarzy za 2 mln dolarów np. do Wisły. Choc tym piłkarza moglem zapewnic tylko 13 tysiecy tygodniowo a wczesniej zarabiali 5 tys. A sezon się teraz powoli konczy, a ja jestem na 4 miejscu (cwiercfinał pucharu uefa, tam przegrałem z Feyenoordem), a Legia do której piłkarze przechodzą jest 8 i nic w pucharach nie osiągneła)

MmzAdrianMmz Proletariat

0
06.08.2006 11:30    #3
Legia ma wyrobjona marke w polsce i nic tego nie zmieni musisz sie z tym pogodzic i ukladac te klocki odnowa tak jak ja w Widzewi.Odzeszlo odemnie 4 najlepszych pilkarzy ktorzy stanowili o mojej sile przez tyle lat.Alo 2 zostalo ze mna z milosci do klub i dlatego ze ja bylem ich ulubiencami

MmzAdrianMmz Proletariat

0
06.08.2006 11:45    #4
W tym co wczesniej napisalem niechodzilo mi zebym sie chwalil

 Lisu(BARCA) Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: BS
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2006 12:50    #5
U mnie KKS Lechem Poznań byłem po pierwszym sezonie 2 i tak czy inaczej Bosacki nie podpisał ze mną kontraktu i na free poszedł, a Wasilewski cały czas strzela, że chce odejść, a Wasil to najlepszy mój obrońca, cała defensywa się rozwala!!

 Lisu(BARCA) Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: BS
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2006 12:52    #6
Aha dlatego byłem drugi, bo z moim bratem grałem, a on grał Legią i był 1 więc nie miałem nic do powiedzenia, ale mój brat był w miare spoko, bo wziął sobie Bosego za free ale kase mi dał biorąc pierwokup u jakiego cieniasa z U-18!!

 AdrianMmz Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2006
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2006 13:02    #7
Bylo sprowadzic na poczatku Wasiluka z jagieloni i go wytrenowac i bys nie mial problemu z defensywa a na mjeisce Wasiluka Adriana Napierale tez z Jagieloni.Mozesz tez sprobowac sprowadzic Rzezniczaka z Legi tylko odrazu podpisuj z nimi kontrak na jak najdluzej zebys znowu nie mial problemu

 AdrianMmz Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2006
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2006 13:22    #8
Tam zamiast 2 raz Wasiluk mial byc Wasilewski no coz pomylki sie zdarzaja

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.