bosman - problem

 Asparuch Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2006, 12:08    Pytanie
mam problem z transferem na podst. prawa Bosmana - piłkarzowi (Bastian Geiger) kontrakt z klubem (Neuchatel) kończy się 2.7.2006 ja miesiąc wcześniej zaoferowałem mu gre u mnie (Istres - Ligue 2), na warunki sie zgodził, kontrakt podpisał i wszystko było OK do 2 lipca i kiedy już miał do mnie przyjść okazało sie że go nie ma, kontrakt zniknął, żadnej wiadomości, nic, teraz jest bez klubu, próbuję go wziąść ale mi Stuttgart podprowadza zawsze, ktoś się spotkał z czymś takim ?

milan fan Proletariat

0
07.08.2006 12:57    #1
chodzi oto ze zawodnik chce wypelnic do konca kontrakt a reszte odejsc z klubu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2006 13:17    #2
Spokojnie Milan Fan, bez krzyków ;)

Asparuch - widocznie coś z tą grą jest, że pewnych czynników nie da się przeskoczyć, ominąć. Możliwe, że to jakiś bug, ale osobiście sam się z taką dziwną sprawą nie spotkałem.

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2006 15:26    #3
do Wila, chodzi o to, ze Hartson zle sie czuje w Twoim klubie bo malo wystepuje, albo po prostu Cie nie lubi. Mam tak samo z Karwanem w Steaule Bukareszt, zazadal wystepow w 1 skladzie, a ze podpisalem z nim kontrakt do tylko na rok, i kontrakt dobiega konca to w samopoczuciu czy gdzies tam, jest info, ze rozwaza odejscie na prawie bosmana.

 Wilu Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Nysa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2006 15:33    #4
Ok dzięki!! Jesli chodzi o hartsona to akurat występuje w prawie kazdym meczu, ale kończy mu się kontrakt a jego agent poinformował ze on nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu a patrząc na jego wiek 31 lata to u mnie nie ma szans na przedłużenie. Tworze drużyne bazujacą na młodych zawodnikach. Dzięki jeszcze raz :)

 Asparuch Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2006 02:53    #5
Już rozkminiłem dlaczego nie przychodzi - gość jest Szwajcarem, a Szwajcaria nie jest członkiem UE, a mam już w składzie 4 non EU (limit), wywaliłem jednego Serba i przyszedł , wszystko OK. Tylko chyba powinien pokazać się jakiś komunikat informujący o tym że "nie może przejść bo...".
Swoją drogą Norwegia też nie jest w Unii, ale jakoś nikt mi nie broni mieć 3 Norwegów w składzie

maniekmamuci... Proletariat

0
08.08.2006 03:13    #6
pewnie ci norwedzy mają podwójne obywatelstwo??

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.