Liga Mistrzow

dominik131 Proletariat

0
08.08.2006, 14:17    Pytanie
mam pytanko, czy jak graliscie liga polska, to jakakolwiek druzyna zakwalifikowala sie do ligi mistrzow?? mowie o polskiej druzynie, no i oczywiscie nie tej prowadzonej przez was. bo jak ja gralem, to jakos nikt nie mogl, a wisla chociaz co sezon w cuglach wygrywala lige (mieli roznice bramek 50!!!) i zapewnili sobie wygrana juz na jakies 7 kolejek przed koncem ligi, a odpadli z partizanem belgrad... a drugie pytanie, to czy wywalili kiedys u was w grze janasa z reprezentacji??? bo u mnie mimo ze gralem ladnych pare sezonow, to on sie tam bardzo dobrze trzymal, a nie odnosil zadnych sukcesow

 FNMNSCFM2006 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2006
Skąd: Mragowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006 11:01    #10
ja wisla doszedlem do cwiercfinalu i przegralem z cholernym milanem
1 mecz 2;0 a drugi 0 ;2

Post pomocny

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006 12:10    #11
Ale tu nie chodzi o to czy Ty doszedles, tylko jak grasz sobie inna lige, albo chociaz prowadzisz inny zespol, to czy w takiej sytuacji jakas polska ekipa zakwalifikowala sie do LM.
Temat na przechwalki juz jest

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.