Zmiana zasad meczowych FM 2014

 juventino Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2014, 14:06    Pytanie
Witam,
czy jest możliwość zmiany zasad meczowych? Gram na patchu 14.3.0 i w 3 sezonie naszej ekstraklasy zostały wprowadzone ograniczenia. Mianowicie w wyjściowym składzie może być max. 3 zawodników spoza UE.
Nie da rady tego zmienić w jakimś edytorze? Gdyby było max. 5 to jeszcze ok, ale 3 to dla mnie za mało.

Przy okazji: czy da się podnieść reputacje polskiej lig, tak aby kluby oferowały większą kasę za graczy z polskiej ekstraklasy?
Śmieszne jest to, że największe kluby europejskie zabijają się o moich zawodników oferując 1 mln euro za perspektywicznego reprezentanta włoskiej młodzieżówki, czy 0,5 mln euro za jednego z lepszych obrońców Ligi Mistrzów.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.03.2014, 14:07

 br3cz Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2014 18:13    #1
1 sezon na patchu 14.3 i arsenal daje 9,5 mln za Araka w mojej Legii, ktory zagral z 10 meczow i w sumie ma niezle noty. :D Malo ? Ja ustalam szalone ceny wyjsciowe za pilkarzy, ktorych nie chce sie pozbyc.
Zasady pewnie tez w edytorze przed rozgrywka, ale nie dalbym sobie reki uciac.

A reputacje to przed rozgrywka musisz zmienic w edytorze, z tego co wiem, potem jest za pozno...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.03.2014 o godz. 18:16

 juventino Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 13:39    #2
No to tym bardziej nie rozumiem, czemu u mnie tak nie ma. Mam gościa, który bije na głowę Araka, a taki Man Utd, Chelsea, czy Arsenal dają max 1 mln euro. A w 1 sezonie na wcześniejszym patchu sprzedałem Małeckiego za 2 mln do Grasshoppers.
Aha i temu mojemu piłkarzowi ustawiłem cenę 15 mln euro, a i tak proponują ten 1 mln euro.

Czyli w trakcie tych zasad już nie da rady zmienić?
A orientujecie się chociaż, czy w kolejnych sezonach to ograniczenie nadal jest? Chodzi mi o max. 3 zawodników spoza UE w wyjściowym składzie.
Akurat ustawiłem sobie wszystkich piłkarzy z Brazylii, Argentyny i krajów afrykańskich, a w takiej sytuacji nie opłaca mi się ich ściągać.

 juventino Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2014 19:51    #3
No cóż, skoro nie można w trakcie gry zmieniać zasad meczowych, to poradziłem sobie małym oszustwem. Brazylijczykom w moim składzie dałem drugie obywatelstwo portugalskie, jednemu Argentyńczykowi dałem hiszpańskie i jednemu mojemu ulubieńcowi (kapitan drużyny) z Brazylii obywatelstwo polskie. A co, znalazł sobie żonę Polkę :) Poza tym, miał info., że rozważyłby grę dla Polski, gdyby był uprawniony :)

Temat chyba wyczerpany :)
Dzięki br3cz!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.03.2014 o godz. 19:53

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.