Reputacja klubów z niskich lig

 marius_09 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2014, 12:37    #1
Czołem

Wgrałem sobie dodatek z najniższymi ligami angielskimi. Poszedłem w historię i wybrałem najstarszy klub Sheffield. No i zanotowałem już drugi awans a reputacja ani drgnie. Kłopot jest bo za wielu piłkarzy nie chce przychodzić grać a co gorsza nawet ludzie z tej samej ligi nie chcą być wypożyczani do mnie. Czy ta reputacja kiedyś się ruszy ?

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 01:24    #2
Jaka to liga? W jakiej lidze zaczynałeś, a w jakiej jesteś teraz?
Inna sprawa, że na reputację klubu składa się kilka czynników. I tak jeśli klub miał bardzo wysoką reputację to nawet awans do wyższej ligi tej reputacji nie podniesie- np. byłoby tak w sytuacji Glasgow Rangers. Awans z 4 do 3 i z 3 do 2 ligi szkockiej specjalnym osiągnięciem dla tego klubu nie jest i po takim awansie reputacja nie wzrośnie. Może w Twoim przypadku jest podobnie?
Z innych możliwych rzeczy to przychodzi mi na myśl baza treningowa- im lepsza, tym lepsi zawodnicy chcą przychodzić bo mają wtedy szansę rozwoju. Na pewno nie jest to decydujący czynnik, ale znaczenie też tam jakieś ma.
No i ostatnia kwestia- osoba managera, czyli głównie Twoja reputacja.
A oprócz tego pewnie jeszcze i z 10 kolejnych czynników decydujących o tym czy dany zawodnik chce do Ciebie przyjść czy nie. Jedyna rada- grać, wygrywać, cały czas się rozwijać, budować infrastrukturę, a w końcu będą chcieli przychodzić coraz lepsi zawodnicy.

 marius_09 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2014 11:22    #3
Zatem zacząłem od czegoś co się nazywa 1-liga Północ Pd jeśli dobrze liczę jest to 8 poziom rozgrywkowy w Anglii. Obecnie po 2 awansach rok do roku jestem w Skrill North. Patrząc w widoku ogólnym klubu to w historii widocznej domyślnie Klub, którym gram nigdy nie wyszedł ponad 1-liga Północ Pd zatem jest to sukces przez duże S a reputacja ani drgnie co więcej jak pisałem przegrywam z drużynami na tym samym poziomie rozgrywek w rywalizacji o piłkarzy.

Baza treningowa itd oczywiście nie do ruszenia. Zarząd choć rozumie to zawsze gada, że nie ma kasy mimo, iż sytuacja finansowa Klubu dzięki dobrym wynikom w krajowych pucharach jest dobra.

Jakby problemów było mało to frekwencja na meczach zamiast rosnąć to spada to nielogiczne.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2014 14:24    #4
z dodatkami tak zazwyczaj jest, że coś poprawiają a coś pieprzą ;)
Staraj się mówić w mediach, że zależy ci na tym piłkarzu :)
Z resztą jaką chciałbyś mieć reputację w 4-8 lidze? Legendarną? Klasę Światową? nie wiem jakie są te poziomy ale to chyba oczywiste, że po awansie do najwyższych lig możesz zmienić tą reputację na wyższą a nie po awansie o 2 ligi z 9 do 7 ;)

 marius_09 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2014 20:58    #5
Chciałbym mieć porównywalną do drużyn, z którymi w tych ligach rywalizuję.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.