Budżet Płacowy

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2014, 18:37    #1
Witam mam nadzieje że w dobrym temacie
Fm 14 oczywiście wszyściutko oryginalne na najnowszym patchu ,
gram Swansea koniec 2015 roku
mój budżet płacowy przekracza około 90 tyś euro tygodniowo natomiast budżet na transfery mam nie całe 4miliony euro .
Próbowałem te 4miliony euro przenieś na pensje wszystko cacy tylko dalej przekracza około 10 tyś tygodniowo ,dodam że na pensje dla zawodników wydaje około 1milona na tydzień .czemu budżet na płacę nie uległ zwiększeniu tylko dalej wynosi te 1 milion euro
dzięki za odpowiedzi chwilowo mam pomroczność Spoko jasną
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2014 18:59    #2
90k * 52 tygodnie = 4mln 680k

4,68kk - 4kk = 680k

680k / 52 tygodnie ~ 13k

wszystko sie zgadza biorac pod uwage, ze masz niecale 4kk. mialbys lepszy przeglad sytuacji, gdybys praktykowal place roczne zamiast tygodniowych

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.