Czy da się wygrać z gigantami?

 iggypop Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2014, 23:42    #1
Gram 5 sezon polską drużyną, mniejsza z tym jaką, takim typowym słabiakiem, który w rzeczywistości pałęta się często w dole polskiej ekstraklasy. W FM-ie co roku zdobywam tą drużyną mistrzostwo Polski, ale o ile w Lidze Europejskiej udało mi się raz dojść do ćwierćfinału to o sukcesach w Lidze Mistrzów mogę tylko pomarzyć. Po prostu jak trafiam do grupy np. z Juventusem i Barceloną to można mieć 100% pewność, że z tymi drużynami przegram. Czy jest w ogóle możliwość np. dojścia do ćwierćfinału/półfinału LM (nawet nie mówię o jej wygraniu) takim typowym polskim słabym klubem?

 Zielin Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2012
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2014 00:22    #2
da rade, ale trzeba jeszcze nie tylko wiedziec jak powinno sie taktyki ustawiac na takie sytuacje i jakie powinno byc przygotowanie ale przede wszystkim ile dla giganta znaczy ten mecz. jezeli duzo to wystawi podstawe i jest bardzo malo szansa ze wygrasz jezeli jednak postawi na zawodnikow nie z pierwszej 11 to sa wieksze szanse. Duzo tez zalezy jak zmotywujesz graczy swoich oraz jakie beda morale przed meczem. dodatkowo trzeba tez wiedziec jaka forme ma przeciwnik. Jezeli jest w formie i ma potezna serie to watpie zeby wygral jak to ujales "typowym slabiakiem".

 quares Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2014 09:31    #3
moim zdaniem do wszystkiego trzeba dochodzić systematycznie, metodą małych kroczków. Mi dobre 3 lata zajęło wyjście z grupy Ligi Mistrzów, kolejne 2 czy 3 przejście 1/8, aż w końcu dojście do półfinału nie jest żadną niespodzianką. Na początku grałem różnymi taktykami w lidze i w pucharach. W tych drugich bardziej nastawiony na przeszkadzanie i defensywę. Z biegiem czasu te różnice zaczęły się zmniejszać, a teraz gram już jedną taktyką tu i tu. Nie ma rzeczy niemożliwych, ale na rzeczy "wielkie" trzeba poświęcić masę czasu i cierpliwości ;)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 09.10.2014 o godz. 09:31

 szkagar Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2013
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2014 17:58    #4
Dokładnie tak jak mówi Quares - strategia małych kroków. Obecnie gram (Lechem Poznań) po raz kolejny, ale tym razem dokumentuję swoje postępy. Podczas poprzedniej gry (służę screenami) wygranie Ligi Mistrzów Lechem Poznań zajęło mi chyba 9 lat, ale później przez kolejne 10 lat (!!) wygrywałem Ligę Mistrzów co roku. Można?? MOŻNA!!

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2014 18:10    #5
Z tymi OP newgenami, to jest żaden problem zacząć wygrywać wszystko po jakimś czasie. Im dłużej grasz, tym bardziej banalna ta gra się staje aka odechciewa Ci się grać, bo masz samograja.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 szkagar Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2013
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2014 18:38    #6
No to z innej beczki: Prowadzę Lecha Poznań (FM 13), obecnie mam trzeci mój sezon, czyli żaden samograj jak to ująłeś. Liga Mistrzów w sezonie 2013/14 - faza grupowa (!) i mecz Lecha z Liverpoolem w Poznaniu http://www.cmrev(...)3846.png

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.