MCFM

 WiTek Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2006
Skąd: Tułowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2004, 23:25    Pytanie
Mam pytanie zwiazane z instalacja MCFMa. Zaraz ktos powie ze uzywanie go to cheatowanie, ale nie daje rady korzystac z oryginalnego edytora FMa bo mam za malo ramu(128), ladowanie bazy dancyh trwa ok 5h... Pytanie: Zainstalowalem MicrosoftFrameworka1.1 i teoretycznie instalka powinna sie uruchomic, niestety jak klikam w plik MCFM.msi to nic sie nie dzieje, zero rekacji kompa...Nie wiem co jest??? Licze na pomoc, podobnie sie dzieje gdy chce uruchomic sam program.

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2004 20:58    #1
a kto powiedzial ze uzywanie edytoru dolonczonego do Fm to nie chetowanie?? jesli porawic chcesz jakis blad to ok ale jesli chcesz sobie np zorbic na wisle stadion 100tys albo odmlodzic zurawia to tak!!

 WiTek Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2006
Skąd: Tułowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2004 21:51    #2
Tak masz racje to tez cheatowanie, ale nie o to pytalem... nie pomogles mi za bardzo. A jesli chodzi o sam edytor to glownie interesuja mnie zmiany pozycji niektorych zawodnikow np. Jezierski.

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2005 17:09    #3
msi to plik instalacyjny. MCFM teraz sie instaluje, nie jest w postaci pliku exe ktory wystarczylo wlaczyc, by edytor sie uruchomil :> Dlaczego moze nie dzialac? Szczerze mowiac nie mam pojecia :>

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.