FMRTE 15

 jacobfcb Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2015
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2015, 00:16    #1
Witam, kłaniam się, dobry wieczór, jak kto woli :)
Mam takie pytanie, czy kupowaliście kiedyś FMRTE? Korzystałem z pirackich wersji w poprzednich FMach, i doszedłem do wniosku, że tym razem kupię, cracki nie pojawiają się.
Mam pytanie jak wygląda procedura kupna tego sprzętu. Można płacić normalnie przelewem bankowym? Po jakim czasie otrzymuję tą licencję? I generalnie może macie jakieś spostrzeżenia czy uwagi, to bardzo bym poprosił o ich przedstawienie :)

Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za odpowiedź.

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
20.01.2015 01:17    #2
kupowałem, mają bardzo fajny support. Można paylpalem o ile dobrze pamiętam.
Może nawet Skrillem.
Jak im powiesz jaki problem (po ang.) to razem coś wymyślicie.
Kody dochodzą od razu jak wpłynie im hajs.

 jacobfcb Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2015
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2015 12:10    #3
Wypełniłem formularz, zaznaczyłem opcję, że płatność przelewem, przeliczyli mi ile zł mam zapłacić 25 z okładem już po tej dodatkowej opłacie. I teraz pytanie, czy jak im wyślę te 25 złotych przelewem bankowym z mbanku, to czy jeszcze jakąś kolejną opłatę mi dopieprzą. ?

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2015 15:46    #4
Ja zawsze płacę PayPalem. Wpłacasz hajs w PLN, ale leci już w Euro/USD. Jedno przeliczenie, no i nie podajesz bezpośrednio swojego nr konta - bezpieczniej troszkę. Ja też mam FMRTE do 13, szybko, bezpiecznie, bez żadnych kwiatków. Jeśli potrzebujesz, to nie ma się czego obawiać.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2015 16:28    #5
Inaczej się nie da? Bo nie chce mi się tylko po to PayPala zakładać.

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2015 14:32    #6
Witam,odswieżam temat....Chcę kupic FMRTE 16,zaplacic przelewem bankowym,lecz dane czyli nr konta itp podane przez FMRTE nikaj nie pasują.tzn ciąg cyfr i liczb do przelewu odrzucany jest prez pko bp,jako niewlasciwy format.....Moze ktoś coś doradzic?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.