Obserwatorzy

 Zibenek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006, 16:07    Pytanie
Moji obserwatorzy są chyba jacyś zepsuci ...(gram od nowa śląskiem wcześniej tak nie miałem (z innymi obserwatorami) (Bob Pearson , Claudio Sala , Jankiewicz i jakiś jeszcze jeden ) wszyscy Ci prócz Marka Bradshawa... Ustawiłem ich tak - Bradshaw - Polska na miesiąc , Pearson - Ameryka płd. na miesiąc , Claudio Sala - Europa śr. na miesiąc i Jankiewicz - europa wsch. na miesiąc a tamten jeden to następny przeciwnik.

Bradshaw wyszukał mi OGROM nazwisk ale tylko jedno 3 znaczące coś nazwiska które postanowiłem zakupić. 3/4 z tego co znalazł to zawodnicy którzy nie mają statystyki większej niż 12
Sala wyszukał mi dwa nazwiska przez całego miecha.... jeszcze takie co w 4 lidze by sie do 11 łapały ledwo co.
Pearson nie wyszukał mi nic !
Jankiewicz wyszukał mi tak z 30 nazwisk ale też wszyscy słabi nic wartościowego
A ten co obserwuje przeciwnika nie podaje mi silne pkt. słabe pkt itp tylko ustawienie i czy jest to zespół dobry czy słaby (inny obserwator z poprzedniej podawał mi więcej informacji).
I co mam zrobić - jakbym miał zacząć ich zwalniać to bym chyba zbankrutował bo mają 3 letnie kontrakty. Statsy jak na obserwatorów chyba dobre mają (adaptacja od 13 do 19 , pot ocena gracza od 15 do 19 )

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 16:25    #1
Scouci mają to do siebie, że dają dobre recenzje słabym zawodnikom ;)

 menaga Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2006
Skąd: chorzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 04:17    #2
a może ci gracze są dobrzy tylko się dopiero muszą rozwinąć najlepiej sprawdz w edytorze ich pa i ca ja zawsze w czasie gry sprawdzam w fm scoucie jak kogoś takiego mi znajdzie:)

 Yodassss Młody aktywista

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 06:07    #3
Obserwatorzy mają to do siebie, że wyszukują tylko tych zawodników, którzy NA PEWNO dołączą do naszej drużyny. Coś jak filtr w wyszukiwarce "Poproś asystenta o usunięcie nierealnych transferów" czy jakoś tak. Może to jest powodem takich słabych piłkarzy obserwowanych przez Twoich obserwatorów (a z doświadczenia wiem, że choćby Bob Pearson jest świetny - ale częściej go biorę jako trenera, gdyż zawsze ma jakąś 19).

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 09:06    #4
no comments ;)

 handballer Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 288
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 09:11    #5
Jeszcze nie powiedzieliście jednej ważnej rzeczy.
Otóż skauci znajdują tylko młodych graczy, poniżej 23 lat. Jeżeli wyślemi kogoś na obserwacje to będzie szukał tylko młodych "utalentowany" piłkarzy. Dlatego większość ze znalezionych graczy nie nadaje sie do gry, ponieważ w młodym wieku są jeszcze za słabi

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution