Gra na dodatku " FM Revolution Polska Liga Update 2016 v1.2"

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2016, 08:34    Pytanie
Witam, jako iż zachciało mi się grac od nowa bo Wisełka zdobyłem wszystko co mogłem to zapragnąłem sobie zagrać jakas drużyna z niższej ligi polskiej. Padło na Podbeskidzie Bielsko-Biała. I tu zaczyna się problem. Otóż gdy po raz pierwszy trochę po premierze dorwalem się do FM grałem Stoomilem Olsztyn... Ktoś mądry na forum napisał"Dobry zwyczaj,wypozyczaj"... grając drużyna z 1ligi nie było problemu aby pół drużyny skompletować solidnymi grajkami z ekstraklasy na zasadzie wypożyczenia. Naprawdę rzadko trafial się junior lub zawodnik rezerw który miał status"Niedostępny do wypożyczenia"... i tu jest sedno problemu otóż w tym momencie na tym uaktualnieniu 99,99%zawodnikow ekstraklasy ma status Niedostępnego do wypożyczenia, jedynie Lechia tam może z 3-4 juniorów daje do wypożyczenia. Na normalnej bazie danych nieema problemu aby do Podbeskidzia wypożyczyć np. Kubę Bartosza z Wisły, Jagielle z Legii itp itd. Klub z ekstraklasy zgadzaja siie na prawdę każda ofertę wypożyczenia, jedynie zawodnik czasami może mieć obiekcje. I pytanie brzmi, co zostało zmienione że tak się sytuacja przedstawia?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2016 12:00    #1
Niewiem czy słusznie wnioski wysuwam ale logiczniejszej odpowiedzi niemam... obstawiam że jest tak jak wyżej wymienilem iż grając na standardowej bazie danych mamy max 2ligi polskie (czyt. Ekstraklase i 1lige) a w dodatku o którym mowa mamy dodatkowo możliwość gry nawet w IV lidze. Na podstawowej bazie rezerwy drużyn nie grają w żadnych ligach i sporadycznie grają sparingi i dlatego chca wypożyczac zawodników aby gdzieś po grali. W dodatku natomiast rezerwy drużyn ekstraklasy grają w III i IV ligach i kluby wolą aby zawodnicy trenowali na ich obiektach i ogrywali sie w rezerwach klubu.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2016 12:31    #2
Twoje wnioski są bardzo logiczne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution