"Problem"

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2016, 01:02    #1
Witam , otóż mam takowy mały problem . Zawsze gdy wchodzilismy w tabele danej ligi , obok wyskakiwal rok jaki jest obecny i mozna bylo kliknac wstecz i zobaczyc uklad tabeli z poprzedniego roku/lat ...

W wersji 17 nie moge nigdzie znalezc tego :D Wiem , ze mozna zobaczyc w historii ligi , ktora druzyna zajmowala kolejno 1,2,3 miejsce ale interesuje mnie cala tabela .

Z gory dzieki za pomoc i za podpowiedz , w ktorym to miejscu u licha jest :D

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
1
26.12.2016 09:15    #2
Wchodzisz w daną ligę/ widok ogólny/fazy, w prawym górnym rogu masz bieżący sezon i zmieniasz na taki jaki chcesz, w efekcie czego masz tabelę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.12.2016 o godz. 09:16

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.