Kilka pytań dotycząych gry.

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006, 08:57    Pytanie
Ostatatnio 1 raz w FM06 włączyłem ligę polską (Śląsk Wrocław) i nasunęło mi sie parę pytań, na które wcześniej nie zwracałem uwagi:

1. Czy ma znaczenie jaki fizjolog(pchysio) ogłasza info o kontuzajcach zawodników?? Czy im lepszy pchyś tym szansa, że zawodnik bedzie miał krótszą kontuzje, a jeśli tak to czy mozna zmienic, który pchyś ma ogłaszać te raporty o kontuzjach?

2. Czy "obładowanie" treningów dla trenerów ma wpływ na ich efektywność. Tzn czy istnieje potrzeba zatrudnienia większej ich liczby żeby trening był "lekki" ? Czy to wogóle jest konieczne?

3. Jeśli klasyfikacją UEFA pokazaują, że Polska ma 2 miejsca w LM (1 raz mi sie tak pokazało po 5 sezonie) to znaczy, że te 2 miejsca będą obowiązywać dopiero od przyszłego sezonu? Obecnie gram w tych rozgrywkach tylko ja.

4. Wiecie co ma wpływ na rozstawienie drużyn w LM. Ja juz 3 raz gram w LM i poprzednie 2 razy grałem od 3 rundy (zdobyłem 63pkt w rangingu UEFA), a tu nagle w kolejnym sezonie (mimo, że Polska uzyskała kolejne miejsce w LM) musze grać od rundy nr2. A jak popatrzyłem na ranking UEFA to miałem zdecydowanie więcej pkt od tych rozstawianych od razu w 3 rundzie. CZemu tak się dzieje??

5. Od czego zależy wypłaca dywidenda?? Ja w śląsku po 5 sezonie zapłaciłem 18 mln USD. Trochę dużo, nawet jak na przyzwite zarobki. w Polsce dywidenda wynosi 19% od zysku. A ja miałem zysku około 36 mln. Czyżby wynosiła ona aż 50%. I dlaczego mimo, że zarabiam od poczatku gry to dopiero w 4 i 5 sezonie ją płaciłem?

Za rozwiązanie moich wątpliwości z góry dziękuję

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 13:00    #10
a i jezeli uznales ze grzecho ci pomógł to po co zadaiesz dalei pytania to jest taka mała niekonsekwencia w twoich działaniach

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 14:25    #11
2 pkt uznałem za rozwiązane.
Może nie do końca zrozumiałem istote tej opcji.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution