Taktyka

 kmdrev Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2017, 13:10    #1
Jak tam Panowie zabawa w fm18?? Ja nadal gram w 17, ale z ciekawości zaglądam w tematy o 18 i mam pytanie.
Czy nasza ukochana gra nadal nie pozwala na osiąganie sukcesów w oparciu o jakość kadry, tylko o jedyną słuszną taktykę??
Może zrobicie jakąś ankietę, kto jakim ustawieniem gra i jakie ma sukcesy.
Ja w 17 gram poniższą taktykę i co bym nie robił, żadna inna nie chciała być tak skuteczna jak to ustawienie, w 18 widzę, że ludzie ustawiają drużyny w jakiś debilny sposób bez napastnika i trzema AM i zaczyna mnie wkurzać, że bardziej od strategicznego podejścia do taktyki, gra polega na wyszukiwaniu błędów silnika przy niektórych ustawieniach zespołu.
W ogóle uważa, że sama taktyka nie powinna być, aż tak istotna, a tak marginalizowane forma poszczególnych piłkarzy, zmęczenie, zgranie, dobra atmosfera itd itp.
STR STR
AM

CM CM CM

LB RB

CB CB

GK

 RaaveK Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2017 13:29    #2
To zależy głównie od kadry jaka masz. Ja prowadząc Fiorentine pierwszy raz w Fmie gram 5-2-3. 3x Do, 2x Bwo, Dp, sr. pom, ops i 2x ns. Teraz myślę nad ulepszeniem tej taktyki i mam już nowy schemat, jednak narazie ten się spisuje dobrze. Bez napastnika też próbowałem ale za dobrze nie szło.

 kmdrev Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2017 13:33    #3
Ja lubię ofensywną piłkę, uwielbiałem Barcelonę Guardioli, od dawna nikt tak nie gra i chyba już nie będzie. Kupiłem właśnie 18 i zobaczę z czym się ją je :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution