Taktyka na zero z tyłu ? Ważny mecz

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2018, 07:21    #1
Witam , jak na ss-ie , został mi ostatni mecz z Bayernem i remis starczy mi do awansu z grupy LM.
Mam 3 swoje taktyki ale są one ofensywne bo wychodze z założenia , że nawet z silnym przeciwnikiem wole atakować i grać piłką niż oddać pole i bronić się.
Lecz sytuacja , którą mam skłoniła mnie do zagrania defensywnie aby ukłuć remis i osiągnąć wynik , którego się nie spodziewałem w 2 sezonie mojej kariery.
Więc moje pytanie brzmi , ma ktoś jakąś taktyke lub schemat poleceń aby w jak najwiekszym % byla szansa na unikniecie porazki z mocniejszym rywalem ?

SS: https://zapod(...)png.html

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2018 09:13    #2
Wg mnie nie zmieniaj taktyki i wyjdź odważnie. W mojej Arce gra defensywna przyniosła w LM wyniki 0-7 i 0-8 na wyjeździe z Realem Madryt i Man City. A porażki z Bayernem po prostu może nie uda się uniknąć i tyle, żadna taktyka tego nie zmieni.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2018 17:38    #3
Może i jest w tym sporo racji. Może i Porto się poślizgnie przy moim niekorzystnym wyniku i uda się awansować. Wyjdę swoją pierwszą taktyką , którą przeważnie gram. Dzieki

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2019 10:37    #4
I jak poszło ? To mecz na wyjeździe był czy w domu ? FM 19 ?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2019 16:56    #5
Mecz był w domu . FM 19. Niestety porażka 1:2 przy jednoczesnym zwycięstwie Porto bodajże i zająłem 3 miejsce w grupie. Generalnie mecz był dobry w naszym wykonaniu ale oczywiście Lewy x2 bramki i marzenia o awansie dalej w LM poszły w odstawke . Ale teraz , w 3 sezonie , pierwszy mecz w grupie w LM z obrońcą tytułu Arsenalem na wyjedzie wygralem 3:2 , tą samą taktyką z drobnymi zmianami w kryciu także ofensywna taktyka popłaca , moim zdaniem nie ma co wychodzić defensywnie na mocniejszych rywali jak gramy ofensywnie w lidze . Trzeba iść jak po swoje , i wiedzieć w jakim etapie budowania drużyny się jest , choć sporo grajków sprzedałem za fajne pięniądze to nie zakupiłem na ich miejsce niewiadomo kogo bo spłacamy kredyt za zakup stadionu także oszczedzam pieniadze .

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.01.2019 o godz. 16:57

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.