Odwieczny problem Ogrywać w rezerwach/ na wypożyczeniu?

 Bytrek Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: kilce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2019, 09:58    #1
Lepiej jest wypożyczyć piłkarza do np ostatniej drużyny ligi, czy zostawić w rezerwach, dać zagrać 3-4 mecze w pucharze?

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2019 10:04    #2
Wg mnie jeden ch... Jak zawodnik ma potencjał będzie się rozwijał i w rezerwach i na wypożyczeniu. Jak go nie ma to nic mu nie pomoże

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2019 10:46    #3
Zależy od bazy treningowej/trenerów/ilości występów

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2019 10:47    #4
Też się zastanawiam, bo wszędzie piszą, że jak zawodnikowi pyknie 18 lat to najważniejsze są dla niego minuty rozegrane, a nie tyle trenerzy czy poziom obiektów treningowych... i zastanawiam się czy grając Valencią gdzie w Hiszpanii 2 drużyna (rezerwy) to tak jakby osobny klub lepiej wypożyczać piłkarzy, bo z tego co widzę, w rezerwach coś się chyba nie rozwijają, co jest dziwne, bo grają w 2 lidze i w innym klubie np na tym poziomie rozgrywek się rozwijają...tylko, że nie zawsze dostaję ofertę z 2 ligi jak chce wypożyczyć piłkarza, prawdopodobnie przez reputację, bo atrybuty ma dobre i mógłby nawet grać w 1 lidze w tych słabszych klubach i dostaję oferty z 3 ligi...a piłkarz wg scouta ma że jest odpowiedni dla 2 ligi...dopiero wypożyczyłem piłkarzy, ale jeden miał np od razu kreski w dól przy wszystkich atrybutach i nie wiem czy z 2 gwiazdek CA nie spadło mu na 1,5, zastanawiam się czy lepiej trzymać ich żeby trenowali z 1 drużyną i nie grali praktycznie nic, bo mam już rezerwowych których wprowadzam i dla nich nie mam miejsca czy ich wypożyczać do tej 2-3 ligi gdzie będą grali w każdym meczu...tylko jeśli im będą spadały atrybuty lub ich rozwój zastopuje to nie warto ;/

Ktoś może grał w jakiejś lidze gdzie w drużynie rezerwowej dobrze rozwijają się zawodnicy i najlepiej jakby nie trzeba było ich rejestrować i można by było przenosić sobie ich do 1 drużyny w razie potrzeby? Oprócz Anglii...

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2019 16:40    #5
Piłkarzy , którzy mają wysoki potencjał ( a bedą używani praktycznie wylacznie przez U-19 badz rezerwy) zostawiam w klubie lub wypozyczam jedynie tam gdzie maja lepsza baze treningowa od mojej i przewaznie tam gdzie dostaja status wartosciowego pilkarza pierwszego skladu tudzież kluczowego zawodnika.Przyjemne z pozytecznym , zawodnicy beda grali jak i rozwijac sie na dobrych obiektach

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.