Pozwolenie na prace!!

 Kakas Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006, 12:55    Pytanie
Siema! Mam nastepujacy problem: Chcac kupic pilkarza do jednego z klubow angielskich (czyt. Blackburn) musialem, jak to tam bywa, przejsc przez pozwolenie na prace danego grajka... no i ok... za pierwszym razem nie otrzymal on pozwolenia, wiec sie odwolalem... natomiast za drugim... rowiez nie dostal (no mowi sie trudno)... ale zawodnik przeszedl do klubu tylko z tym frajerskim PPr... nie moze grac, ale za to chetnie pobiera pensje :/... dodam ze wyrzucilem za niego 3/4 swojej kasy i zabieram mi 25k/tygodniowo... co jest grane? ja rozujmiem ze takie cos moze wystapic przy mlodych, malo znanych zawodnikach co chetnie przejda do klubu filialnego... ale nie przy C.Delgado ktory nie zamierza odchodzic na wyporzyczenie... ehh... zostalo mi ok 2 tyg do konca okienka transferowego... jak myslicie pozbyc sie go i zakupic jakiegos innego grajka?? czy moze jeszcze dostanie pozwolenie?? (marzenie scietej glowy :P)... help

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006 13:01    #1

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.