Bug, zły trening, a moze SI są idiotami

 worm Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2006, 01:32    Pytanie
Mam problem. Otóż ustawiłem sobie trening. Wszystko jest ok umiejętności gwałtownie wzrastają, wszyscy mają wysokie atrybuty. Ale okazuje się że po wzroście tych atrybutów np. u Kalou który miał wszystko pomarańczowe powyżej 16 atrybuty spadają do tych pierwotnych i znowu trzeba go trenować i tak w kółko rosną,spadają,rosną itd. Napiszę jeszcze, że cały czas gra przeważnie w podstawowym składzie, strzela dużo bramek i co najważniejsze nie dostał żadnej kontuzji!!!!!! Co jest przyczyną tego??? bo u innych jest ok tylko u nie których zawdoników także się tak dzieje rosnie,spada,roście itd. Czy to bug??? Czy u was też tak jest??? proszę o odpowiedz

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2006 16:45    #10
W FM'ie nigdy nie było idealnego treningu. Albo obciążenie niskie-spadek, lub brak wzrostu atrybutów, albo obciążenie średnie/wysokie- wzrost atrybutów+kontuzje=spadek atrybutów.
:))

 worm Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2006 17:21    #11
No cóż w fmie 06 na ogólnym trenowałem wszystkim i atrybuty szły do góry jak szalone nigdy nie spadały. Tylko po kontuzji. Ja mam problem z tym, że jak trenuje np. pomocnika to mu atrubyty te nie potrzebne spadają np. odbió,krycie ale dobrze żeby było nie musi tego ulepszać. To samo tyczy obrońców tylko atrybuty potrzebne im do obrony rosną a reszta spada jak ,stałe fragmenty,wykańczanie akcji. Wszystko mam ok ustawione. Co jest tego przyczyną, że własnie te niepotrzebne atrybuty spadają??

manager999 Proletariat

0
29.10.2006 17:28    #12
@Seju
Przy bardzo intensywnym treningu parametry mi nie wzrastały, a dodatkowo kopacze grali tak cienko, że pod koniec sezonu dostawałem od takich potęg jak Reading czy Watford. Ale masz racje, w FM nie ma idealnego treningu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.