Nierealne transfery

 Pawlak Młody aktywista

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Sevilla
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2006, 12:18    Pytanie
Gram Nurnberg i dałem w wyszukiwarce aby nie pokazywał nierealnych transferów.Najdroższym piłkarzem, który chciał do mnie pszejść był Elano który kosztował 5 mln.Przed końcem okna transferowego chciałem sobie jeszcze kogoś kupić i włączyłem wyszukiwarkę, a tam mi pisze, że najdroższy piłkarz jaki chce do mnie pszejść to jakiś polak, który kosztuje 60 tys. !! Mam pytanie czy wy też tak kiedyś mieliście ?? bo niewiem czy mi się coś zepsuło czy co

 Demon79 Młody aktywista

Postów: 155
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2006 13:06    #10
Wejdz sobie w info tego zawodnika którego obserwowałeś wcześniej i porównaj reputację jego z twojej drużyny. I będziesz miał wszystko jasne.

 vietti Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Rawa Mazowiecka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2006 16:55    #11
Elano, piłkarz Szachtara, przejdzie do każdego lepszego klubu. Chociaż u mnie przeszedł za 17 mln Euro :) Po prostu uważa że gra w za słabym jak na jego możliwości klubie. A te wyszukiwania nie zawsze mówią prawde. Mi też co kilka dni sie zmieniają. Najlepiej karz swojemu obserwatorowi obserwować interesującego cie piłkarza w 1 meczu, albo chociaż karz mu podać karte informacyjną. W karcie w pewnym miejscu będzie napisane, czy piłkarz jest zainteresowany przejściem do twojego klubu.
http://www.vietti.aq.pl/ - Grafika komputerowa

 Brunix Partyzant

Postów: 147
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Przemków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2006 17:05    #12
Nic nie jest zle zrobione.JEZELI GRASZ TYM "slabym" klubem w pierwszym sezonie,to ci sie nie dziwie.Wygrywaj,a kupisz nawet Drogbe...Ale po kilku latach.

PS. Najlepszy sposob na szybka reputacje globalna to wygrac Puchar Interkontynentalny lub Superpuchar Europy.

Zgadzam sie z Seju : upodobania,panowie,upodobania.

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2006 22:07    #13
Nikt z przedmowcow nie wpadl na, wg mnie, najwazniejszy aspekt. Mianowicie, gdy jest okres transferowy, zawodnicy sa .... pobudzeni na transfery. Pragna odejsc do lepszego, wiekszego, bogatszego klubu. Gdy konczy sie okres transferowy, normalny zawodnik mysli juz o jak najlepszej grze, poprzez ktora w nastepnym okienku transferowym beda miec wieksze szanse odejscia do Norymbergi ;)
To jest realizm, ale czy tak jest w grze ? Nie wiem, nie gram dobrymi klubami, ADO Den Haag jest wielkim klubem, wielkim swa historia a nie reputacja, wiec do mnie zaden Elano nie chcial nigdy przyjsc, ani na poczatku, ani po dobrym starcie, ani po slabszej koncowce pierwszej rundy. Nawet po wygraniu na Amsterdam Arena z Ajaxem. Szkoda ze potem sie forma gdzies posypala.... :(

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2006 22:11    #14
Bym się spierał, czy Norymberga jest "lepsza, większa, bogatsza" od Szachtara, zwłaszcza jeżeli chodzi o trzeci przymiotnik :>

 Gucio10 Młody aktywista

Postów: 134
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2006
Skąd: Kolnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2006 22:15    #15
Norymberga tylko gra w lidze o wyzszej renomi:/

 jany Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2006
Skąd: Ostrów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2006 10:19    #16
Pawlak nacisnąłes moze na liscie zawodnikow na wartosc, albo co innego i Ci sie inaczej posortowali zawodnicy. Bo to troche dziwne mi sie wydaje, ja nic takiego nie mialem w swojej karierze:D

 Pawlak Młody aktywista

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Sevilla
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2006 10:37    #17
czemu ja coś źle zrobiłem ?? nic nieruszałem w filtrach i w niczym !! wszyscy mówią że Elano pewnie zmienił reputacje.Możliwe.Ale co chcecie mi powiedzieć, że wszystkim dobrym piłkarzom co chcieli do mnie pszejść tak odrazu podskoczyła reputacja ?? nie wydaje mi się

manager999 Proletariat

0
05.11.2006 10:39    #18
jest też inny aspekt, mianowicie asystenci to debile :) Przykład: dałem pod koniec sezonu żeby usunął nie realistyczne cele transferowe z wygasającymi kontraktami. Zostali sami leszcze, a jak wyłączyłem filtr pojawili się ci lepsi. Złożyłem oferte kontraktu dla Kangi Akale i Alexa z Fener. Obaj się zgodzili... Pododnie jeszt z listą życzeń, tak naprawde samemu trzeba próbować.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.