Koniec druzyny??? Ratunku

 Disaster Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2005
Skąd: Krak??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2005, 19:08    Pytanie
Czesc. Gram Wisla Kraków juz chyba 7 sezon i do tej pory wszystko gralo.A teraz nic sie nie klei.Niby chlopaki graja ale nic z tego nie wychodzi.Napastnicy sa nieskuteczni.Po rundzie jesiennej Pawel Brozek strzelil zaledwie 2 bramki, podobnie jak z reszta drugi napadzior.Ratujcie bo nie wiem czemu ale nagle cala druzyna nie potrafi celnie strzelic na bramke przeciwnika tylko laduja Panu Bogu w okno.Ekipe mam dobra i powiniiem spokojnie w Polsce cos osiagnac a ja sie wleke w ogonie.Zmienialem juz taktyki i nic z tego.podonie bylo z terningiem - KLAPA!! Gdzies przeczytalem ze moze to byc zmecznie zawodnikow, ale jak patrze na kondyszke to maja w granicah 94-98% przed meczem a ci lepsi 100%, wiec chyba nie powinno byc problemu.Tylko ze w indywidualnym opisie zawodnika jest napisane ze ma powazne problemy kondycyjne.POMOZCIE

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.