Trening i jego efekty...

trenr Proletariat

0
29.06.2005, 15:20    Pytanie
Gram sobie Wisłą Płock i idzie mi bardzo dobrze... Ostatnio zgodnie z Waszym poradnikiem podzieliłem zawodników na grupy poprzydzielałem trenerów, fizjonomów;) i właśnie kiedy patrzę na grupy to praktycznie jest tyle samo spadków umiejętności co skoków... tak musi być czy może cos źle poustawiałem??

trenr Proletariat

0
29.06.2005 15:42    #1
właśnie na podstawie tego poradnika ustawiłęm trening... czyli po prstu kombinować i próbowac aż się dopracuje tak??

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2005 16:37    #2
Tak. Tylko pamietaj, że efekty treningu pojawiają się po jakimś czasie.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

trenr Proletariat

0
29.06.2005 18:50    #3
no tak... jakieś pół sezonu może 3/4 czekam na te efekty... czyli chyba wystarczająco...

Post pomocny

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2005 10:41    #4
Ja ostatnio pobawilem sie FM Coachem, porownujac postepy lub ich braki w rozwoju atrybutow u moich pilkarzy. Sprawdzalem ich co pol roku, ale staralem sie wnioski wyciagac w okresach rocznych, bo zauwazylem,ze atrybuty u pilkarzy maja dziwna tendencje do spadku i wzrostu, niezaleznie od pory roku ;-). Jesli dany zawodnik mial zwyzke atrybutow po rundzie jesiennej to jest wielce prawdopodobne, ze po rundzie wiosennej zawodnik zanotuje ogolna zwyzke umiejetnosci. Oczywiscie zalezne jest to tez od potencjalu gracza, bo u maklorozwojowych mozna nic nie zauewazyc ;-). Poza tym zawodnicy o najlepszym potencjale choc rozwijaja sie szybciej od innych, to maja lata lepsze i gorsze pod tym wzgledem, a jesli prowadzimy np. klub z polskiej ligi, gdzie poerspektywiczny zawodnik ma malo kumpli od ktorych w przyszloscoi czegos moglby sie nauczyc, to taki zloty chlopiec moze po prostu zatrzymac sie w rozwoju. Ja osobiscie gram Pogonia Szczecin, mam w ekipie wielu perspektywicznych mlodych zawodnikow ze swiata (bo z naszej ligi ciezko takiego wynalezc) i ostatnio kilku z nich po prostu wyhamowalo. Zatrzymali sie na pewnym poziomie i nie rozwijaja sie juz, choc trenerzy przepowiadaja im swietlana przyszlosc. Zbieglo to sie w czasie z masowo pojawiajacymi sie informacjami od tych zawodikow o checi przejscia do mocniejszych klubow, gdyz ponoc w moim niczego juz sie nie naucza. A wiec reasumujac, jesli gra sie przecietna druzyna (w skali globalnej nie ligowej) to nawet grajac w europejskich pucharach nie zapewni sie wystarczajacego poziomu rozwoju, stad moze slabsze wyniki niby sprawdzonych rezimow treningowych. Zwlaszcza jesli rezim projektowany byl na bazie mocnej druzyny z mocnej ligi, gdzie pilkarze mieli lepsze warunki rozwoju. W slabszej lidze efekt takiego rezimu moim zdaniem moze byc znikomy, a w kazdym razie dla wielu niezadowalajacy.

Post pomocny

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2005 21:49    #5
Wkradl sie blad w moj tekst ;-). W zdaniu "Jesli dany zawodnik mial zwyzke atrybutow po rundzie jesiennej to jest wielce prawdopodobne, ze po rundzie wiosennej zawodnik zanotuje ogolna zwyzke umiejetnosci" zamiast zwyzki po rudndzie wiosennej mialo byc slowo "spadek" :-). Roznica kolosalna ;-). Rozwijajac jeszcze ta mysl dodam, ze w zwiazku z tym nie nalezy sie sugerowac spadkiem lub wzrostem atrybutow nawet w ciagu roku. Wiekszosc moich dobrych zawodnikow nie rozwijala sie stabilnie, lecz skokami. Pol roku lub rok cisza lub znikomy rozwoj, az nagle dwie rundy duzych przyrostow, po czym znowu runda ciszy. Oczywiscie kazdy zawodnik ma indywidualne wahania i trzeba wnioski wyciagac indywidualnie.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.