Rozbudowa bazy treningowe

 jany Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2006
Skąd: Ostrów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2005, 09:45    Pytanie
Czytalem kiedys poradnik i tam byly takie slowa "rozbudowa bazy treningowej raz w roku zdecydowanie pwystarczy" !? Ja gram wisla krakow i rozbudowalem baze w pierwszym sezonie i teraz mam ta opcje juz na szaro. Czy tylko raz mozna rozbudowac baze?

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2005 12:06    #1
Gdy osiagnieta zostanie najwyzsza klasa bazy treningowej, opcja wygasa, bo juz po prostu nie ma czego ulepszac.

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2005 16:36    #2
Po pewnym czasie jakosc bazy treningowej moze spasc, w koncu wszystko sie starzeje, wiec mozliwe, ze wtedy bedzie mozna znowu "rozbudowac". Wiecej by wyjasnilo, gdybys napisal jaki poziom ma aktualnie Twoja baza treningowa.

 jany Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2006
Skąd: Ostrów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2005 19:15    #3
moja baza po rozbudowaniu za pierwszym razem ma juz doskonale obiekty i szkolka mlodziezowa az sie zdziwilem i dzieki za pomoc :)

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2005 22:59    #4
Wiec masz najwyzszy poziom z mozliwych jesli chodzi o rozbudowe bazy treningowej. Stad pewnie brak mozliwosci naklaniania zarzadu do ponownej rozbudowy. Teoretycznie taka baza plus dobrzy trenerzy mlodziezowi powinni wyposzczac co roku jakiegos solidnego mlodzika lub kilku. Niestety ja osobiscie tego nie doswiadczam narazie. Z mlodziezowki same cieniasy przychodza. Za to w innych klubach z mlodziezy mozna wyluskac bardzo dobrych zawodnikow. Pewnie kolejny babol programistow:-).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.