Co się z nimi dzieje?!

Grzechoo_FCBAYER... Proletariat

0
04.09.2005, 15:58    Pytanie
Gram sobie zespołem z Serie C1B - Napoli. Mam prawdopodobnie najwiekszy budżet w lidze, najlepszych piłkarzy i byłem typowany na awans do Serie B. Gram taką taktyką, jak zawsze - 4-4-2 z ofensywnym i defensywnym pomocnikiem. Wszystkie założenia taktyczne ustalam takie, jak w najlepszych klubach, gdzie odnosiłem największe sukcesy. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że po 7 meczach w sezonie jestem dopiero na 10. miejscu w lidze! Gra jest w kratkę - w Pucharze Serie C gram świetnie, wygrywam po 3:1, 4:1, natomiast w lidze idzie mi katastrofalnie! Co mam zrobić, aby mój zespół zaczął grać zgodnie z oczekiwaniami?
P.S. Dodam, że trening ustalam taki jak zawsze i wszędzie przynosiło to dobry skutek.

Grzechoo_FCBAYER... Proletariat

0
06.09.2005 09:04    #1
Ostatnio złapałem formę - 3 zwycięstwa z rzędu, w tym jedno w Pucharze. Ale znowu przegrałem ze słabym Benevento : Miałem 4 miejsce i znowu spadłem na 9 : Nie mam pojęcia co zrobić, żeby zacząć wygrywać, tak jak oczekuje ode mnie tego zarząd....

Post pomocny

ebi Proletariat

0
08.09.2005 13:58    #2
nawet chelsea nie bedziesz wygrywal 30 meczy z rzedu

Post pomocny

Grzechoo_FCBAYER... Proletariat

0
08.09.2005 16:28    #3
Bayernem Monachium udała mi się ta sztuka ;) wygrałem 27 meczy z rzędu... dlatego nie mam pojęcia, dlaczego grając najlepszym zespołem zajmuję dopiero miejsca w środku tabeli!

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.