Wielki bug w grze

Ori Proletariat

0
03.12.2005, 21:17    Pytanie
Grając w pierwszym sezonie ligi islandzkiej (prowadziłem Fjoelnir), trafiłem do finału Pucharu Islandii. Doszło do rzutów karnych, w których po pięciu seriach przegrałem 3:4. Jednak po meczu wynik widniał jako 4:3 dla mnie!!! Sprawdziłem, na ekranie "Ogólne" było 7 serii rzutów karnych, w tym strzelał mój bramkarz:|. Ale gdy włączę powtórki, okazuje się, że przegrałem 3:4!!! We wszystkich statystykach widnieję jako zwycięzca tego Pucharu. Mam nadzieję, że w najświeższym patchu zostanie to zlikwidowane. Mieliście kiedyś coś równie paranoicznego (wydaje mi się, że grze "pomieszały" się dwa różnie wylosowane przebigi karnych)?

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2005 23:08    #1
Ten temat byl juz poruszany. Zaleca sie korzystanie z Wyszukiwarki Suflerowej przed zadaniem pytania :>

Post pomocny

WesOl[brd] Proletariat

0
07.12.2005 20:50    #2
Ja w lidze Serbskiej Crveną Zvezdą zremisowałem 0:0 w 1/8 finału ligi mistrzów z Romą a mi widniał w termianarzu i wogóle w rewanżu na tablicy wynikow wynik 2:0 dla mnie :D w Rewanżu przegrałem 1:0 i wszedłem :D

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.