Okres przygotowawczy do sezonu

 Paweł Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2006
Skąd: Betonowy Las
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2005, 13:21    Pytanie
Witam, Mógłby ktoś opisać tutaj jak powinien wyglądać porządnie przepracowany okres przygotowawczy do sezonu? Tzn. przede wszystkim jak ustawić trenig, ile on powinien grać, na jaki czas dać zawodnikom urlop, ile sparingów rozegrać, czy dać zawodnikom zupełnie odpocząć przed pierwszym meczem sezonu?

Obecnie robiłem to tak, że aerobik i siłę dawałem prawie na maksa, resztą prawie na zero, a wracałem do normalnego treningu, którego używam przez cały sezon na 2-3 dni przed pierwszym meczem. I bardzo wielu zawodników miało w sezonie Poważne braki kondycyjne. Choć teraz, gdzieś tak po 2 kolejkach jak gdyby złapali formę i grają dużo lepiej. Czyli złapali formę o 2 tygodnie za późno...
Pozdrawiam.

bany 2408 Proletariat

0
09.12.2005 12:29    #1
jak sie wysyla na urlop?w poprzedniej wersji byla taka opcja a w tej nie moge jej znalezc i nie wiem jak wysylac moich graczy na urlop

wilhelm Proletariat

0
09.12.2005 13:35    #2
W sumie nic dodac nic ujac do wypowiedzi gosc-ia, poza faktem ze w ostatnim tygodniu warto rozegrac jeden sparing ok 4 dni przed meczem ligowym z niewymagajacym przeciwnikiem i dac naszej pierwszej 11 rozegrac pelne 90 minut.

Ad. pytanie bany2408- na urlop zawodnicy sami wyjezdzaja po zakonczeniu sezonu...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.