Czerwone Kartki

dawidenko Proletariat

0
28.12.2005, 00:02    Pytanie
Witam...Nie wiem czemu,ale u mnie w grze,grając Lechem Poznań dostaje w meczu czerwoną kartkę(Świerczewski) i piłkarz w następnym meczu ani żadnym innym nie ma uwzględnionej kary i może grac...W innym meczu dostałem 2 czer. kartki("Świr" i Reiss) i również nie mają kar...Może mi ktoś powiedziec,czy to błąd w grze,czy ja się nie znam na piłce i za czer. kartki nie ma zawieszeń na jedno lub więcej spotkań??

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2005 00:49    #1
Albo jeśli wysłałeś skargę na tę decyzję, to mogli anulować, choć mi się jeszcze nigdy to nie zdarzyło ;)

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

dawidenko Proletariat

0
28.12.2005 10:19    #2
Reaper-->Wiem,że można się odwołac,ale mi nawet nie pokazuje,że ktoś jest zawieszony,albo,że miał czer kartke.
zEtoPS--> Mówisz 2 tygodnie??To jak wytłumaczysz,że Świr dostał tą kartke w 12.11.05,a mam 12.12.07, i nic jak nie było tak i niema...

Post pomocny

 wiertara Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2005
Skąd: Ozimek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2005 13:48    #3
ja tez pamietam jak gralem w lidze polskiej to mi sie to przytrafilo pare razy i nie pamietam by kiedykolwiek dany zawodnik za nia pauzowal a z patchami jestem na biezaco. w innych ligach nie mialem problemu...

Post pomocny

lolopolo Proletariat

0
28.12.2005 22:55    #4
podziękujcie PZPN-owi u nas w kraju wszystko jest możliwe

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.