DUUUŻY BŁĄD??!!!

 Nemrod Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2006, 16:48    Pytanie
Ten nurtujacy mnie błąd(mam nadzieje ze to bład, który zostanie kiedyś usunięty) zauważyłemw edytorze FM2006. Mianowicie zacząlem grać sezon Fiorentino (klubik raczej dobry niż słaby-no niestety mimo dobrych transferów utrzymywałem się w strefie spadkowej). Kolejnym klubem był Tottenham (klub dobry+udane zakupy-miałem nadzieje na mniejsce 5-10. NIc z tego w połowie sezonu miejsce 19). Pomyślałem, że coś jest nie tak i wszedłem do edytpra. CO SIĘ OKAZUJE ŻE W ZAKLADCE KLUBY>ATRYBUTY zarówno Tottenham jak i Fiorentina i wiele wiele innych klubów mają SAME 0 (ZERA).CZY KTOŚ WIE CO SIĘ DZIEJE???WTO JEST TEMU WINNY?SPRAWDŹCIE U SIEBIE W EDYTORZE!!! Dodam tylko że mam oryginała FM2006 z łatką 6.0.2.

 Nemrod Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2006 11:18    #10
Jeśli na podstawie tego co pisze (a celowo prowokuje Was do pisania odpowiedzi i konstruktywnej polemiki, ale jak sam widzisz i jesteś najlepszym tego przykładem-nie da się po prostu nie da się wyłuskać sensownej odpowiedzi i zastanowienie się skąd są te zera;poza tym moge napisać to co zechcesz) wyciągasz wnioski o mojej inteligencji to nie mamy o czym gadać.Tobie! A może to TY masz ochotę zmierzyć się przez sieć?? Czekam na kolejny wpis :) :) :) buźka

 wiertara Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2005
Skąd: Ozimek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2006 13:18    #11
ja tez gralem fiorentina i w kolejnych sezonach bylem na miejscach: 1,5,2,1. gralem tez ascoli i mialem miejscach: 14,5,2,3. tak wiec sadze ze te zera nie maja najmniejszego wplywu na granie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.