Na samym początku jeszcze raz chciałem wam podziękować za bardzo dobry odzew i w sondzie odnośnie kariery Strasbourgiem, jak i późniejsze wszystkie wiadomości od was. Bardzo się cieszę, że pierwszy odcinek z mojej dalekiej...
Cieszy mnie bardzo dobry odbiór poprzedniego wpisu odnośnie kariery w Szkocji, więc tym chętniej zabieram się za napisanie części numer dwa. Kiedy będziecie to czytać... czeka was sporo emocji, więc może odpuśćcie sobie kawę. Był...