"Napotkano poważny błąd"

 Manager_1t Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.03.2006
Skąd: Starnice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2006, 15:22    Pytanie
Zainstalowalem gre Football Manager 2006 bez problemow. Ale gdy zaczolem grac napotkalem jakis blad na moim kompiterze. A mnianowicie gdy gram gra wylancza sie i windows wyswietla komunikat: ,, Napotkano powazny blad i aplikacja zostanie zamkniet. Plik z informacjami o bledzie został utworzony w c/program files/sport internactiwe/Football Manager2006 ". Nie wiem jak odczytac ta informacje bo ma jakies dziwne rozszerzenie DMP (nie moge otworzyc tego pliku zadnym wordem czy Adobe Rederem). Mam zainstalowanego patcha 6.0.3. Moze ktos wie co powinienem zrobic zeby gra dzialala dobrze?? Formatowalem kompa i to tez nie pomoglo.

 Leló Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2006 15:26    #1
Człowieku a po jaka cholera tworzysz drugi taki sam temat i zasmiecasz suflera jak dla mnie to powinienes dostac bana a na twoj problem doradzam ci jedyny niepowtarzalny i niezawodny sposob czyli reinstal fm-a

Marcinho Proletariat

0
22.08.2006 16:41    #2
Lelo ciemniaku jak gosc napisal ze formatowal dysk to znaczy logicznie ze i FM musial zainstalowac ponownie.
Czytajcie uwaznie problemy a pozniej sie wypowiadajcie! ;)

Seba54321 Proletariat

0
22.08.2006 17:36    #3
a masz oryginał??

 Manager_1t Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.03.2006
Skąd: Starnice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2006 11:59    #4
sorka lelo ale mi sie dwa razy kliknelo. A mam orginal i cholera fm sie wlancza ale po kilku minutach sie wylancza i tak w kolko.

 kamils13 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2005
Skąd: Sanok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2006 11:05    #5
Ja miałe tak samo, było to spowodowane złym adresowaniem pamieci. Po wymianie ramu wszystko wróciło do normy.

 Asparuch Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2006 13:32    #6
pewnie za mało pamięci masz, albo za dużo danych do przetworzenia

 Manager_1t Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.03.2006
Skąd: Starnice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2006 16:06    #7
No nie wiem czy mam za malo pamieci. Mam nowego kompa: 1000ram, 1,9ghz athlon, karte Raedon X550, 120Gb dysku. No biore 20 lig z 10 krajow. Czy na takiego kompa to za dużo??

 Zibenek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2006 16:18    #8
Ohohohohoho 20 lig z 10 krajów ahaha kolego po co Tobie tyle lig ?! W każdej lidze chcesz być managerem ? To mało prawdopodobne bo gra by była bez sensu co sezon zmieniać klub skoro masz 20 lig =). Jak weźmiesz np. samą lige polską to nie znaczy że w lidze mistrzów i tak dalej nie będzie innych drużyn tylko znaczy to że nie będziesz mógł objąć posady w innych klubach niż polskiej narodowośći.
P.S. Ja z kompem 1536 ramu , 3,4 Pentium4 , a grafiki nei znam , nie przyzwyczaiłem sie do nazwy (=P) biore 3 ligi z ogromną bazą danych i z wszystkimi polskimi piłkarzami i mi przycina czasami =/

 Manager_1t Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.03.2006
Skąd: Starnice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2006 17:12    #9
Zibinek ty nie musisz mnie uczyc co mam brac bo gram w menagera jusz 3,5 roku i wiem co robie w kazdym managerze gram do okolo 2025-2027 roku to chcem tym razem na kompie miec duzo lig bo na starym (1000mhz, 350 ram) bralem 12 lig z 8 krajow z normalna baza danych. Teraz mam 20 lig z 10 karajow(normalna baza) no moze dwie za duzo( bo wziolem rosyjska i austryiacka) ale przez tyle czasu na serio mozna po wielu klubach chodzic. No naprzyklad ja nie oszukuje i nie wczytuje gry gdy przegram jakis wazniejszy mecz no i zdaza sie wyleciec z klubu gdy dokonam zlych transferow czy zrobie jakies inne bledy. Dla mnie nie jest najwazniejasz czy gra dziala wolniej wazne zeby mi sie nie znudzilo a przy przynajmniej 18 ligach z 10 krajow mam tyle klubow ze jest akurat. . I moim mazeniem jest wygranie lig we wszystkich najlepszych krajach Europy to musze te 10 krajow wziac a na poczatku to sie tułam przeciez po 2 czy 3 ligach. i na przykklad gdy w Football managerze 2005 wygralem lige polska ze 2 razy i przenioslem sie do 2 ligi holenderskeij wtedy awansowalem z 2 do 1 holenderskeij przeszlem do NEC nejmehen i wygralem lige to bylo w 2009 a jeszcze ile czasu do 2025 . W poprzednim managerze zwiedzilem naprawde duzo klubow zaniem wygralem lige mistrzow czy puchar UEFA. A przy okazji wziolem 5 lig z 1 kraju z normalna baza danych i tez sie wylancza wiec to nie przez ilosc ramu i lig. Heh no ja nie wiem jusz przez co to jest bo mam 1000 ramu w 1 kostce to nie ma konfliktow pomiedzy roznymi kostkami ramu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.