Atmosfera w zespole.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2013, 17:06    #1
Cały czas zastanawia mnie fakt czemu poziom atmosfery w zespole (przynajmniej według paska w dziale "zaufanie" ) jest bardzo niski oraz w podsumowaniu ogólnym mam taką informację: "Działacze są wszakże szczególnie zaniepokojeni negatywnymi emocjami, od których aż kipi w szatni". Do tego zawodnicy co jakiś czas narzekają na brak harmonii w zespole.

Morale w zespole są znakomite. Renoma klubu według paska w zakładce "zaufanie" jest znakomita. Żaden piłkarz nie narzeka na drugiego zawodnika. Wygrywamy wszystko co jest do wygrania w bardzo dobrym stylu. Jestem ulubieńcem wszystkich zawodników pierwszego zespołu (którzy są przynajmniej 1 rok w klubie). Zawodnicy między sobą są ulubieńcami. Piłkarze nie narzekają na kapitana. Są powoływani do reprezentacji. Nikt nie stawia mi nagłej prośby o wystawienie na listę transferową, bo chce odejść do "większego" klubu.

Nic innego tylko cieszyć się z gry w klubie. Atmosfera również powinna być znakomita, a tak nie jest. Dlaczego? :)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2013, 17:07

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2013 17:13    #2
A przeszkadza Ci to, że zarządowi się coś nie podoba, mimo że jest dobrze? Olej to, a skoro idzie Ci dobrze, to olej to raz jeszcze. Czasem niektórzy się za bardzo przejmują jakimiś paseczkami.
Mój asystent twierdzi, że X i Y mają problemy ze zrozumieniem stylu, bla bla bla. Grają świetnie i puszczam te "pomocne" tezy bokiem. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2013 o godz. 17:16

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2013 17:23    #3
Absolutnie mi to nie przeszkadza:) Tylko ciekawi mnie czym może być spowodowana ta teoretycznie zła atmosfera. Która praktycznie nie ma w najmniejszym stopniu negatywnego odzwierciedlenia w grze. Najlepsze jest to, że w ogólnym podsumowaniu obok zdania. które wyżej napisałem (Działacze są wszakże...) jest również informacja od zarządu w której są bardzo zadowoleni z atrakcyjnego futbolu, który prezentuje zespół. I ogólnie się nie przyczepiają do mnie, bo po prostu nie maja do czego.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2013 17:31    #4
A jak wchodzisz w raport zawodnika to pierwszy pasek (zadowolenie z treningu) masz zielony czy może niektorzy mają czerwony/pomaranczowy?

Może za duze obciazenia na treningu ;)
Wiem ze to nie powinno wplywac napisem w stylu "w szatni kipi nienawiscia" ale ta gra ma liczne bledy i moze tak to interpretuje w wersji PL

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2013 18:08    #5
Zawodnicy mają zielony pasek na maksa, albo prawie na maksa. Wszyscy są zadowoleni z treningu. Jakby komuś coś nie pasowało, to przecież by się poskarżył, że jest niezadowolony z obciążeń treningowych. Lecz nie ma to miejsca. Właśnie o to mi się rozchodzi, że wszystko jest jak należy, oprócz tej nieszczęsnej atmosfery :D

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2013 18:19    #6
Przed chwilą miałem mój ulubiony "kwiatek". Przegrałem mecz, a winne są modyfikacje taktyczne, mimo grania dokładnie tą samą taktyką od jakiś 4 miesięcy. :D Wniosek z tego taki: opinie "ludzi" z "efema" wsadź sobie... między bajki. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2013 o godz. 18:20

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.