Atrybuty personelu szkoleniowego

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2006, 13:03    Pytanie
Co trzeba zrobić, aby atrybuty trenera/scouta/etc. wzrosły? Czy jest to tylko proces automatyczny i szkoleniowcy "sami" się doskonalą.
A jeśli to wogóle nie jest możliwe, to po co im w takim razie CA i PA?

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2006 13:46    #1
Raczej nie można przypisać im jakiegoś specjalnego reżimu treningowego, aby ćwiczyli szkolenie młodzieży :D Umiejętności sztabu szkoleniowego wzrastają samorzutnie (o ile wogóle wzrastają).

A CA i PA im jest po to, aby wiadomo było jacy dobrzy z nich trenerzy ;) Trener z CA 90 raczej nie bedzie miał reputacji 'Światowa' ;)

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2006 14:15    #2
Dobra, dobra. Trener ma CA = 90, a PA = 150
Tylko co z tego skoro podczas rozgrywki wcale mu się atrybuty nie podnoszą? Przynajmniej ja tego nie zaobserwowałem, chociaż czekałem i łudziłem się, że mu się chociaż o 1 podniosą. Ale zawsze sporwadza się to tylko do jednego - wywalenia tego, który - jak to wskazuje PA - jest perspektywiczny i zatrudniniem jakiegoś z lepszymi statsami :]
Tak ma być?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution