Barcelona POMOCY!!!!!!!!!

Klan Proletariat

0
12.06.2006, 15:45    Pytanie
Moim ulubionym klubem jest Barcelona zaczynałem nimi grę 20 razy i koło listopada sie zniechęałem bo ponosiłem same porażji nie mogę dla nich znależć zadnego treningu wiem ze to głupie ale prosze mi o udostępnienie jaskiegoś tereningu bo ten podstawowy jest do bani bardzo prosze o pomoc

saref Proletariat

0
12.06.2006 15:47    #1
sprónuj zwykłym 442 dla barcy jest cięzko znależć taksę też nimi próbowałem grać i muszę przyznać zę szło mi kiepsko

Post pomocny

 wojtek2303 Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Morąg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2006 15:50    #2
Dobry manager to cierpliwy manager :) jedna mala rada zacznij jakims mniejszym klubem i potem po ewentulanych sukcesach staraj sie o angaz w barcie. proboj taktyke w meczach towarzyskich i moze cos ci wyjdzie.

Post pomocny

 Pidesz Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2006
Skąd: Brzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2006 15:51    #3
uwazam ze dla Barcy jest wazne zageszczenie pola bo ma tam najlepszych zawodnikow i jak gralem systemem 3-5-2 to szlo mi calkiem niezle... strzela duzo bramek z dystansu...

Post pomocny

 bury1986 Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2006
Skąd: Zambrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2006 16:51    #4
jak mozna nie wygrywac Barca !!! ja nimi gralem 3 sezony a jeden bez porazki udalo mi sie, osobiscie gralem najpierw 4-4-2 a pozniej 4-2-3-1 ale sam je zrobilem wiec takiego raczej nie znajdziesz.

Post pomocny

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2006 01:12    #5
ja w taktyce (tyle ze w Tottenhamie, to juz inna bajka) wykozystuje defensywnych pomocnikow, rowniez jako ofensywnych. Tzn. graja na def.pom. ale w indywidualnych ustawieniach mam by grali ofensywnie. Serio znacznie zwieksza to sile ognia, oraz obrone (wiecej wolnych pilkarzy do ataku, a taki defensywny pomocnik tez gra w obronie, wiec teoretycznie jest 5 obroncow):)

Post pomocny

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2006 06:02    #6
Sprobuj stworzyc treningi dla konkretnych formacji - obroncow, pomocnikow (moze byc z podzialem na AM i DM), napastnikow, by zawodnicy trenowali tylko to, co jest im potrzebne (np. dla napastnika minimalny trening defensywny i nieduzy taktyczny, ale nacisk kladziesz na strzaly, stale fragmenty etc.). No i popracuj nad taktyka.

Post pomocny

 gryzli Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: tczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2006 07:54    #7
jak mozna takim timem :D przegrywac ja areczka bez problemu w 1 sezonie miszcza mam aa w drugim polfinal P.UEFA jestem w trzecim i mam final P.UEFA z LM odpadlem zna 3 miejscu w grupie gram 3 - 5 - 2

Post pomocny

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2006 09:18    #8
jestes moim mistrzem gryzli

Post pomocny

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2006 13:41    #9
Co do rady Wojtka2303 odnośnie zaczęcia jakimś mniejszym klubem, a później dopiero, jeżeli będzie się odnosić sukcesy, objąć jakiś bardziej znany - jakoś nie przekonuje mnie to :P
Dla początkujących polecałbym duże kluby na początek - wiadomo lepsi zawodnicy, więcej kasy = mniejszy poziom trudności, więc łatwiej jest odnosić sukcesy. Dopiero później, jeżeli już dużymi klubami łatwo się wygrywa można spróbować swoich sił jako manager mniejszego klubu. Zostać takim drugim Guy Roux (-em -em :) )

A do taktyki proponuję dochodzić samemu, oczywiście można poczytać poradniki co i jak, jakie polecenie na co ma wpływ, ale ściąganie od kogoś wymyślonej taktyki uważam za pójście na łatwizne... Hmm... Chociaż naśladowanie najlepszych też nie jest złe...

(Ehh... Nie cierpię ostatnio pisać czegokolwiek bo się wdaję w dyskusję z samym sobą :] )

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.