Bardzo ambitni zawodnicy

 Fifa7 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2005
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006, 06:29    Pytanie
Mam taki problem, że gram Śląskiem sezon 11/12 i w moim składzie jest pełno obiecujących zawodników. Interesuje się nimi połowa świata i chłopaki chcą odejść pod pretekstem, że w klubie osiągneli wszystko, chociaż co roku robię postępy i zachodzę coraz dalej w LM. Złoszczą się i żądają wystawienia na liste transferową. I tu pytanie: jak ich zatrzymać w klubie, bo niektórym za rok-dwa kończą się kotrakty i przedłużyć nie będą chceli bo wcześniej podpisze z nimi ktoś inny?

 stokfisz Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2006
Skąd: szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 06:41    #1

dai ich do rezerw albo zrb cos zeby gorzej grali
tez tak miałe m z kamilem grosicki ale on złapał kontuzje i nagel wrzyscy sie od niego odwucili
Ja go p[rzygarnełem i tak gra juz 10 lat w pogoni i w reprezentacji:)

 Fifa7 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2005
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 06:53    #2
Tylko, że problem w tym, że są oni podporą drużyny :/

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 07:20    #3
pozmieniai ich statusy na piłkarz kluczowy i dai ogromnom kase jako odstepne

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 18:44    #4
ja mam podobna sytuacje w Slasku, tylko ze mam sezon 9/10 i jeszcze ani razu nie wygralem ligi (byla za to 1/4 PUEFA dwa razy, raz 1/8, a teraz walcze o wyjscie z grupy w LM) i to moze byc glownym problemem. ja sie ludze, ze jak wygram lige, to najdzie ich ochota na podpisanie kontraktow, bo jesli nie to strace po 2 zawodnikow z pierwszego skladu z kazdej pozycji (poza bramkarzem). denerwujace jest tez to, ze jak wystawie kolesia na liste na jego wlasne zyczenie, to po jakims czasie on mowi ze chce zostac, ja go zdejmuje z listy a dwa dni pozniej dostaje wiadomosc, ze np. "Tralka chce odejsc, Slask jest w szoku!" czy cos w tym rodzaju. moim zdaniem zlotego srodka na to nie ma, poza tym, ze musza przyjsc sukcesy, ale prawdziwe sukcesy (czyli nie 1/4 LM tylko zwyciestwo w LM) smutne ale obawiam sie, ze niestety prawdziwe :/

 mistrzart Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2006 05:47    #5
ja gram finishaprkietem sezon 10/11 i wlasnie sprzedalem cala pierwsza 11 :D bo wszscy tak samo jak u Ciebie stwierdzili ze osiagneli wszystko, a to przez to ze zdobylem UEFA i 1 raz wygralem lige, niestety wczesniej tak samo chcieli odchodzic bo tak to juz jest jak sie gra malym klubem :) ale ja sprzedaje ich za kilka mln kazdy, wiec po 6 sezonach gry z transferow mam 55 MLN EURO :D a na miejsce starych sprzedanych gwiazd sprowadzam nowych mlodych zawodnikow za duzo mniejsze pieniadze, moim zdaniem jezeli chcesz ich dluzej przytrzymac to to otrzymaniu info ze ktos chce odejsc daj w odpowiedzi zeby zostal bo chcesz zeby klub sprostal jego wymaganiom i zeby on pomogl klubowi w osiagnieciu sukcesu, przez to mozliwe ze twoj zawodnik zostanie w klubie, albo bedzie chcial isc na liste transferowa, ale u mnie w 2 przypadkach na 10 chcieli na liste, tylko pozniej jak zostanie to sytuacje sie powtarza i za miesiac lub dwa znowu chce odejsc, tak to juz jest.. dawaj zaporowe ceny, wisla w tej grze jest obrzydliwie bogata :P a ona przewaznie chce kupowac zawodnikow :P
tu masz link na potwierdzenie kasy z transferow :D
http://img12(...)asw3.jpg

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2006 06:51    #6
Nikogo nie zatrzymasz na sile, wiec lepiej zarobic na nich, poki inne kluby nie moga ich zgarnac na Bosmanie.

 krwl Partyzant

Postów: 135
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2005
Skąd: Olsztyn/Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2006 09:04    #7
Mlody sie ogral i gral dobrze dla ruzyny, okej. Jak chce odejsc, to go sprzedaje i kupuje na jego pozycje dwoch tanszych. Pelna logika w budowie zespolu.

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2006 11:18    #8
W statusie piłkarza zaznacz "klub nie chce sprzedawac tego zawodnika". Wtedy zainteresowanie piłkarzem innych klubów powinno zniknąć.

 Kuba16.07.91 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 377
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2006 11:26    #9
bartex55
ale czy w rzeczywistosci jak powiesz np. Abramowiczowi ze Ronaldinho nie jest na sprzedaz to on nie zlozy nastepnej oferty?w FM jest tak samo
w FM2006 ja zwykle oprocz statusu "klub nie chce sprzedawac tego zawodnika" dodaje jeszcze zaporowa cene ale i to czasem nie dziala

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution