Błędy ?? Nie przesadzajcie

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006, 00:21    Pytanie
Nowy FM ma kilka bugow, to niestety niepodwazalny fakt. ALE.... ludzie nie glupiejce. Wg mnie nie ma zadnego bugu odnosnie kontuzji i kartek ! Przez pol sezonu nie dostalem ani jednej czerwonej kartki. Musze zaznaczyc ze preferuje gre bardzo dluga wymiana pilki, atakiem pozycyjnym az do bolu (via FC Barcelona evo Van Haal) oraz bardzo agresywnym jej odbiorem od przeciwnika. Jednakze gdy juz jakis moj zawodnik posiada na koncie zolta kartke, nanosze od razu poprawke w jego indywidualnych poleceniach, w najgorszym wypadku, gdy dalej fauluje, zmieniam go. Nie koniecznie z zawodnikiem z lawki, czasami po prostu przestawiam go w inna strefe boiska. Zoltych kartek mam 15 w okolo 11 meczach ligi. Uwazam ze to nie jest az tak duzo, jak na zespol grajacy agresywnie, nieustepliwie etc.
Teraz temat kontuzji. Gram ADO Den Haag. Na starcie kontuzjowanych jest dwoch zawodnikow, nie wiem czy oni sa kontuzjowani juz od poczatku kazdej rozgrywki, czy zlapali kontuzje w przeddzien mojego do klubu przyjscia. W kazdym bardz razie, nie mialem w zaden sposob wplywu na ich kontuzje. Teraz okres przygotowawczy.... oj tutaj kontuzji bylo duzo, oj bylo. Okolo 7, z czego jedna dluzsza, na okolo 2 miesiace. Wzialem wiec do reki poradnik, ktory kazdy z was na pewno ma, bo przeciez tyle mowicie o oryginalnosci waszych FMow... Ustawilem rezimy treningowe, zarowno konretne suwaki, jak i pozycje tychze suwakow, wedle polecen tejze instrukcji, wprowadzilem lekka korekte wlasna... Szczegolowo nie bede sie rozpisywal, kazdy ma przeciez poradnik.... I ? Kontuzji na treningu pierwszego zespolu - brak, w meczu - brak, nawet rywale zaczeli lapac kontuzje ;) Musze jeszcze powtorzyc ta sama czynnosc z mlodzikami, bo tam jest plaga kontuzji... ale ze z tamtych mlokosow jedynie okolo 5-6 nadaje sie do dluzszej obserwacji, a moze jakis 2-3 napawa nadzieja na przyszlosc... to narazie olalem sobie zmiany w ich treningach.
Teraz odnosnie znalezionych przeze mnie bugow. Wg mnie bugow. Niepodwazalnym jest blad z finansami. Nie wiem skad biora sie kwoty w wydatkach zamieszczone pod nazwa "inne". Ale najlepsze jest to ze podczas zapisu gry, zaobserwowalem to raz, potroil mi sie bilans, a ze mialem go na minusie, wiec z 7mln na minusie, powtarzam bilansu a nie stanu konta, zrobilo mi sie -21 ! Zmienie ulegla liczba obok wydatkow "innych" :

manager999 Proletariat

0
31.10.2006 08:20    #1
a co powiesz na 4 czeronw kartki w 7 meczach?? Nie mam agresywnego odbioru ani ni takiego, więc to lekka przesada :( a co do kontuzji to już icj nie mam prawi wcale, dzięki mojemu genialnemu programowi treningowemu :D

 kretoman Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2006
Skąd: wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 09:04    #2
ja gram barcelonš i nie mam problemów z kartkami już pół sezonu a ja nie dostałem ani jednej czerwonej kartki. Żółte się zdażajš ale nie mówmy że nagminnie. Kontuzji też nie mam no może oprócz jednego savioli na 2 tygodnie:)

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 09:12    #3
powiem tak dla mnie te beta testy to lipa bo jeżeli owe był to czemu jest tyle bugów?Po prostu SI leci w bambuko z nami ale niema co o tym pisać wiadomo że bugi są i nic się nieporadzi trz czekać na pacha więc niema sensu pisanie o tych bugach . Taka moja opinia dlatego ja tylko zobaczyłem co oferuje FM ale nie grałem bo wiedziałem o bugach

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 09:28    #4
http://www.cmrev(...)488.html masz tu mój temat też byłem zbulwersowany ;)

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 09:47    #5
w nastepnym roku fm wyjdzie bez bledow tyle ze nie w pazdzierniku a w styczniu. tak lepiej?

 err Partyzant

Postów: 289
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 10:41    #6
Jeśli za coś płacę to nie po to by czekać na pierwszego, drugiego, trzeciego, ósmego patcha. Za rok, zanim kupie, najpierw sprawdzę wersje od cioci z Anglii.

LukMar, nieudolny kolego? Co najmniej użyłeś o jedno słowo za dużo, co najmniej. I otrzyj mleko z pod nosa zanim zaczniesz wymachiwać jęzorkiem na lewo i prawo.

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 11:07    #7
Spokojnie panowie. Unikajmy konfliktów. Jesteśmy tu od tego, żeby sobie pomagać lub dyskutować. Starajcie się zachowac poziom. Nie jesteśmy onetem :) .
Kwestia kartek i kontuzji jest dyskusyjna. Ja na razie nie zauważyłem, żeby było ich przesadnie dużo.

 Novator Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2006
Skąd: Pabianice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 11:21    #8
A ja wstawiłem w przerwie I.Micanskiego jak Koraną grałem i w 46 minucie dostał pierwszą, a 47 minucie DRUGĄ zółtą kartkę, ale licznych kontuzji się nie dopatrzyłem.

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 11:43    #9
err brachu, uspokoj sie, bo sloma ci z butow wystaje...

Ja chcialem kulturalnie poruszyc temat bugow. Ja mam oryginalnego i bygow nie widze. Wujek Przecinak tez na pewno ma oryginalnego i tez nie widzi tych bugow, stad zastanawia mnie czy przypadkiem wspomniane bugi nie sa:
a. naprawde, nie obrazajcie sie, nieudolnym prowadzeniem zespolu, szczegolnie mowa tutaj o kontuzjach, ale kartkach takze, choc w duzo mniejszym stponiu. Naprawde poczytajcie ten poradnik zamieszczony do gry, bo powaznie, rzeczy tam wypisane, po zastosowaniu, potrafia zdzialac cuda.
b. tutaj mozecie sie obrazac... nielegalnego FMa ktory ma bugi, ktorych nabawil sie podczas kopiowania. Ja tego nie wiem, bo w tym roku jestem uczciwym polakiem ;) Nie wiem tylko jakiemoralne prawo do wypowiadania maja ci ktorzy jednak sciagneli gre z sieci.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.