Brak harmonii w zespole - FM 15

 Bateboo Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2013
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2015, 20:06    #1
Szukałem, ale nie znalazłem.
Mam pewien problem, rozgrywka dotyczy najnowszego FM`a - piętnastki. Jeden z moich zawodników bardzo chciał odejść do "lepszego" klubu, na co wyraziłem zgodę w rozmowie z nim, pod warunkiem, że klub do którego chce przejść złoży ofertę. Ów klub do końca trwania okienka transferowego nie złożył oferty kupna, a ja otrzymałem zarzut niedotrzymania obietnicy. Po tej sytuacji ruszyła lawina oskarżeń w moim kierunku. Dodatkowo padł zarzut, że nie potrafię utrzymać harmonii w zespole.

Ww. sytuacja zdarzała mi się we wcześniejszych częściach, ale wystarczyło kilka dobrych spotkań i było po temacie.

Ma ktoś jakieś rady, jak wyjść z tej sytuacji? Czy szybka sprzedaż zawodnika pomoże?

 Bateboo Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2013
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2015 15:11    #2
Myślę, że to może być spowodowane tym, że rozpocząłem rozgrywkę renomowanym klubem, ale moje doświadczenie ustawione na początku gry było jako amator. Krótko mówiąc, mam słaby posłuch wśród zawodników A.C. Milan, innej przyczyny nie widzę.

Dziękuję Państwu za uwagę.

Temat do zamknięcia!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution