Bramkarze w FM13

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2013, 22:17    #1
Wg mnie bramkarze w najnowszym fmie to jakaś parodia. Wymieniamy:
-Nie potrafią łapać wrzutek, nawet jeśli cross leci pół metra od bramki, to i tak bramkarz jej nie złapię.
-Gdy jest akcja sam na sam, to bramkarz wybiega z bramki, mija piłkę oraz przeciwnika i dalej biegnie:D (nie widać tego na 2D) Jak mi się to przydarzy, to mogę wrzucić wideo. Teraz nie chcę mi się tego szukać.
-wpuszczają gole ala dudek z czasów gry w Liverpoolu.
-a teraz classic, który zainspirował mnie do założenia tego tematu - oglądajcie http://www.youtu(...)eTSDkGkw

Znając życie, pewnie ktoś zaraz odpisze - jak w życiu. Wypchajcie się z takimi odpowiedziami. Denerwujące też jest to, że kiksy bramkarzy i obrońców przydarzają mi się tylko a nie przeciwnikowi. I jak zwykle, ja cały mecz atakuję, przeciwnik ma jedną akcję w meczu i od razu wpada gol. Ach, musiałem się gdzieś wyżalić. Przepraszam.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 djyazzy11 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2013
Skąd: Polska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 01:24    #2
Kumam Cie bracie,tez mam czasem piane jak nigdy przedtem (gram w managery nieustannie od czasow LMA Manager 2001(mialem tylko Play Station)A teraz mam spoko sklad,niezla taktyke(dosyc dlugo nad nimi siedze) a zawsze cos jest nie tak(Fm2013)...Mam mnostwo okazji i nic a komp 1 i brama....Bramkarze to tez porazka-te wykopy pod nogi przeciwnika :/ Ogolnie wydaje sie gra troche odpychac od siebie...Tak jakby chciala powiedziec-po co sie spawasz i tak dostaniesz w dupe...Fm 2012 byl lepszy...moglem wziac baaaaaardzo slaba druzyna,sprowadzic paru zawodnikow z kontraktami w reku,dobrac spoko taktyke,umotywowac ich i moglem sie cieszyc gra...Czasem porazka bo to nieuniknione ale byla przyjemnosc stworzenia nowej ery w danym klube...Tutaj jak sprowadzisz zawodnikow to nie moga sie dlugo ograc...Dobra koncze ale ogolnie itak jutro pewnie wlacze FM 2013 i sprobuje znowu :D ..pzdr

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 09:11    #3
-Gdy jest akcja sam na sam, to bramkarz wybiega z bramki, mija piłkę oraz przeciwnika i dalej biegnie:D (nie widać tego na 2D)

O czymś takim mówiłem - http://www.youtu(...)I_vle2EM Taka sytuacja zdarza się bardzo często. Może jednak trochę zły przykład dałem, ale mniej więcej o to chodzi. W tym przypadku zawodnik wyprzedził bramkarza, ale tak samo to wygląda, gdy napastnik biegnie z piłką sam na sam. Bramkarz wtedy w ten sam sposób mija się z piłką i z zawodnikiem.

Ręce opadają, gdy widzę, jak się zachowują bramkarze. Czy, drodzy programiści nie widzą tego? A może nie chcą widzieć? Najważniejsze, że kasa się zgadza. Jest bez różnicy, czy wstawię bramkarza z jedną gwiazdą czy z czterema, to i tak jest kabaret.

btw, dlaczego nie można edytować swoich postów?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2013 o godz. 09:18

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 10:25    #4
Jak dla mnie po prostu nie dorobili grafiki/animacji i bramkarz nie rzuca sie tu pod nogi mimo ze taki jest cel(ew. napastnik szybciej kopie pilkę na bramke i dlatego taki bug powstaje). U mnie na szczescie takich bugow nie mam.

A zrobileś coś w celu zeby ta animacja powstala czy burzysz tylko na cmrev? Jak chcesz zeby cos z tym zrobili to napisz do producenta, proste. Przeslij filmik i informacje o wersji gry, systemu etc. Jak nie teraz to poprawia w nastepnej edycji.



[quote]
btw, dlaczego nie można edytować swoich postów?
// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2013 o godz. 09:18[/quote]
;)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 10:53    #5
[quote="myfunnygame"]Jak dla mnie po prostu nie dorobili grafiki/animacji i bramkarz nie rzuca sie tu pod nogi mimo ze taki jest cel(ew. napastnik szybciej kopie pilkę na bramke i dlatego taki bug powstaje). U mnie na szczescie takich bugow nie mam.

A zrobileś coś w celu zeby ta animacja powstala czy burzysz tylko na cmrev? Jak chcesz zeby cos z tym zrobili to napisz do producenta, proste. Przeslij filmik i informacje o wersji gry, systemu etc. Jak nie teraz to poprawia w nastepnej edycji.



[quote]
btw, dlaczego nie można edytować swoich postów?
// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2013 o godz. 09:18[/quote]
;)[/quote]

Chodziło o pierwszy post, teraz poprzedniego też już nie mogę z edytować. Czyli wg Ciebie bramkarz nie ma zaimplementowanych animacji, ciekawe... W wcześniejszych patchach miał, a tak w ogóle to nie mają prawa wydawać takiego babola. Chwila wystarczy, aby dodać koślawą animację bramkarzowi. Ty nie masz takich sytuacji, bo grasz na 2D - tam tego nie widać.

Na brak animacji nie można już zwalić tego, że bramkarze stoją jak słup, gdy cross przelatuje nad ich głową. Zamiast złapać piłkę, to podziwiają stojącego obok przeciwnika.

A temat założyłem tu, bo chcę poznać opinię innych użytkowników na temat bramkarzy. A może ja mam jakąś lewą wersję fma, że tylko mi się przydarzają takie jaja:D. Najpierw brak prostopadłych podań w 3d, teraz karykatury bramkarzy. Oni mi nigdy nic nie bronią, ani razu nie miałem noty powyżej 7.0.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 22.03.2013 o godz. 10:59

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 11:44    #6
Mnie od zarania efemowych dziejow denerwuje (nie chce przeklinac) czas reakcji bramkarzy po obronionym strzale. Za kazdym razem, kiedy bramkarz jakis strzal obroni, stoi w bezruchu kilka sekund. W tym czasie rzecz jasna AI wpakuje pilke do w sumie pustej bramki.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 11:46    #7
Też racja, pewnie zawsze dostaje w twarz, dlatego tak długo się zbiera:P.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 11:54    #8
A odnosnie dosrodkowan. Grajac w pierwszych ligach europy myslalem, ze problem zostal rozwiazany. Zaczalem kariere w 3 lidze ukrainskiej i widze, ze bramkarz i obroncy graja tak kiepsko jak na 3l UA przystalo. Natomiast dosrodkowujacy skrzydlowi i wbijajacy z dziecinna latwoscia pilki napastnicy sa na poziomie swiatowym. Teraz jestem juz tak swietnym managerem, ze kiedy widze przeciwnika przy pilce mysle gol. I w 9 przypadkach na dziesiec ten gol pada. Chyba zaczne chodzic do buka...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 12:14    #9
Na 3d rowniez nie mam z tym najmniejszego problemu

A jak sie odniesiesz do tego:

[quote]A zrobileś coś w celu zeby ta animacja powstala czy burzysz tylko na cmrev? Jak chcesz zeby cos z tym zrobili to napisz do producenta, proste. Przeslij filmik i informacje o wersji gry, systemu etc. Jak nie teraz to poprawia w nastepnej edycji.[/quote]
bo jak dla mnie to SI nie sledzi wszystkich for o tematyce efemowej na calym swiecie ;)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2013 12:29    #10
Odpowiem tak, pracę nad aktualnym Fmem już zakończyli, więc nawet jeśli by mnie wysłuchali w co wątpię, to nic to nie da. A następnego Fma już nie kupię, no chyba, że by wreszcie ruszyli dupy i zrobili kolejną lepszą wersję Fma a nie dodawali jakieś pierdy, jak co roku.

Z tego co pamiętam, to 3D Ci nie rusza, bo masz za słaby komp, coś kręcisz panie:>

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2013 o godz. 12:30

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.