czy jest możliwość wykupienia korzyści z nastepnego transferu ?

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
28.07.2013, 13:26    #1
Kupowałem kiedyś zawodnika za drobne, i w klauzuli było 50% z nastepnego transferu, teraz chciałbym się pozbyć (odkupić) tej klauzuli, jest taka mozliwość ?

 wislak2244 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2013 15:37    #2
Nie, przecież teraz możesz negocjować kontrakt z zawodnikiem a nie jego poprzednim klubem.

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
30.07.2013 11:47    #3
[quote="wislak2244"]Nie, przecież teraz możesz negocjować kontrakt z zawodnikiem a nie jego poprzednim klubem.[/quote]
Co ? ale mi nie chodzi o kontrakt tylko chce go pocisnąć dalej ale mi sie to nie opłaca w takim razie zostanie u mnie :p

 alanekko Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2013
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2013 12:19    #4
no trudno, jak kupowałeś piłkarza trzeba bylo uważać co się robi... są plotki, że coś podobnego ma Barca-Arsenal i Fabregas

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2013 19:40    #5
jest opcja, ze jesli sprzedasz grajka z klauzula, to po jakims czasie zarzad ustala cene tej klauzuli. jesli skorzystasz z tej opcji drugi klub bedzie ci musial wyplacic ustalona kwote. idac tym tropem zapewne ten klub, ktory ci sprzedal tego zawodnika, tez ma opcje wykupu klauzuli aczkolwiek osobiscie nie spotkalem sie z taka sytuacja

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.