Dlaaaaczego???

 szewcumufan Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Skąd: szewcumufan@wp.pl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006, 16:22    Pytanie
czy to bug czy kara boska?? co jest ze moi zawodnicy nie potrafia oddac celnego strzalu na bramke, a przeciwnicy oddaja 1 celny strzal a ja przegrywam z nimi 2-0!!! to nie jest pojedynczy przypadek! zdarza sie to dosyc czesto. coprawda gram polonia warszawa wiec licze sie z tym ze ci goscie wirtuozami nie sa,ale jak patrze na zawodnikow przeciwko ktorym gram to na Ronaldinho zaden z nich mi nie wyglada!! Macie tez tak? To juz kolejny FM z takimi akcjami :/

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:30    #1
Ja nie mam takich akcji, gram Wisłą Kraków i nie miałem jeszcze meczu, żeby przeciwnik oddał więcej strzałów celnych niż ja (a jeśli oddał to i tak przegrywał). Taktyka, piłkarze i morale - trzy klucze do wygranej. Poza tym jeśli przeciwnik oddaje 1 celny strzał, to jak przegrywasz 2:0? :> Samobóje? :>
"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:33    #2
Jak ustawisz poprawną taktykę, ustawienia indywidualne ( w zależności od klasy przeciewnika), to przestaniesz tracić głupie bramki i zaczniesz więcej strzelać. Częste roszady w składzie także bardzo osłabiają drużynę, najlepiej grać stałą jedenastką, wymieniać jednego, dwóch zawodników. Do tego dochodzi odpowiedni trening z podziałem na pozycje (napastnicy - strzał, atak itd.). W FM2006 wszyscy mówili, że to bug, lecz zobaczysz, że po spełnieniu tych wszystkich warunków Twoja drużyna zacznie grać znacznie lepiej.

 szewcumufan Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Skąd: szewcumufan@wp.pl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:36    #3
co prawda polonia warszawa to nie wisla,ale meczarnia strzaszna. mam wrazenie czasami ze goscie poprostu nie wiedza co z pilka robic. co do Taktyki pilkarzy i morali... hmm gram w menadzera od... CM3 wiec wiem o co chodzi,pilkarze sa jacy sa wkoncu to polonia,taktyka jest jaka jest a morale sa tez dobre,bo sprawdzam.nie mam pojecia o co w tym biega,trza sie poddac i zmienic druzyne:) a co do 1 strzalu i 2 goli to czest wpadaj atakie farfocle ze ktos strzela a pilka sie odbija i wpada do mojej bramki SHIT :)

 szewcumufan Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Skąd: szewcumufan@wp.pl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:39    #4
seju,gram stalym skladem,trening mam podzielony,taktyka niezbyt wyszukana,ustawien nie wymyslam skomplikowanych wiec o wlasne nogi sie nie zabijaja .... ale skutecznosc to szkoda gadac,stwarzaja akcje,przewazaja ale regularnie puuuuudluja,moj rekord to 17 strzalow i 3 celne

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:43    #5
Może w końcówkach meczów ( ok. 70 minuty) przy wyniku bezbramkowym ustawiaj ofensywną taktykę, pressing, ścisłe krycie i długie piłki, wprowadź świeżego napastnika. W Bundeslidze to naprawdę działa. Zawsze ustawiałem się 4-1-2-3 i napastnicy boczni strzałki na boki.

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:45    #6
A ja mam pytanie dla niekumatych. jak jeden strzał da wynik 2:0 :PPPP

A poważnie. Miałem wiele meczów gdzie oddałem 23-30 celnych strzałów a przeciwnik tylko 1, a wynik brzmiał 0:1 w najlepszym wypadku 1:1. Kiedyś nawet raz zrobiłem load/save, żeby sprawdzić czy to normalne - wygrałem 6:0. Poprostu czasami tak musi być. Bramkarz przeciwnika gra mecz życia, a twój nierozgrzany puszcza jeden strzał. Bywa.

 szewcumufan Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Skąd: szewcumufan@wp.pl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:47    #7
tak tez robie,ale nie chodzi o brak sytuacji ale o skutecznosc :/ z ktora za chiny sobie nie noge poradzic, sprawdzam trening,atak i strzaly napastnikom ida w gore a skutecznosc stoi...

 szewcumufan Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Skąd: szewcumufan@wp.pl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:48    #8
ale zeby bramkarz zagral mecz zycia to najpierw trzeba w brakme trafic;)

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 16:54    #9
Może w ustawieniach indywidualnych napastników coś nie tak?
Zmniejsz kreatywność, ustaw krótkie podania, wyłącz strzały z dystansu, albo ustaw schemat 'wysunięty napastnik'.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.