Dziwna sprawa...

 xabialonso Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2006
Skąd: Syców
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2006, 22:01    Pytanie
Siema, jak coś to temat do kasacji, ale nchciałbym poznać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie: w trakcie tworzenia nowego managera przed startem gry mamy do wybotu doświadczenie, wg. instrukcji powinny być 4 opcje: automtycznie, amator, zawodwiec i reprezentant kraju (str. 13 instrukcja), jednak ja wybierając ligę włoską i hiszpańską maiałem podczas tworzenia managera tylko 3 opcje: automatycznie, zawodowiec i reprezentant kraju. Przy wybraniu ligi angielskiej małe ździwko: 4 opcje. Nie wiem co jest grane. Wiem ze to nie wplywa na gre ale lubie znac szczegoly, a i jeszcze podajcie jaka macie wersje gry 7.0.0...?? ja po "przygodach" z gram.pl jestem troche przewrazliwiony i wole sie upewnic czy cos nie jest czasami nie tak, pozdro i prosze o odpowiedz

 giersik Przodownik pracy

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2006
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2006 23:06    #1
Może to zwykły bug w grze:)

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2006 08:32    #2
ta instrukcja to chyba pisana byla do poprzedniej wersji bo jest jeszcze kilka rzeczy ktore nie pasuja

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2006 10:21    #3
We Włoszech piłkarze chyba nie mają statusu amatora, ale nie jestem pewien...
"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2006 10:22    #4
możliwe bo 4 liga włoska to jak 1 polska ;p

manager999 Proletariat

0
23.10.2006 12:41    #5
spokojnie, ja w Angli mam tylko 3 możliwości :automatyczne, zawodowiec, reprezentant (chyba tak), ale z tego co wiem inni Gracze też mają podobny problem (nawet na suflerze było).

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.