Dziwny problem

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2006, 04:39    Pytanie
Prowadze dwa kluby w 2 lidze hiszpańskiej : Cadiz i Ejido ... i teraz chce z Ejido odejsc do innego klubu - Pojawia sie komunikat ze menager Depor jest zagrożony wiec klikam (jako menager Ejido)że jestem zainteresowany aby objac funkcje menagera w Depor i ... na drugi dzien pojawia mi sie komunkat w mediach ze ... menager CADIZ jest zainteresowany posada menagera w depor ;/ niemam pojecia czemu tak jest ... bo wczesniej gdy przechodziłem tym samym menagrem do Ejido z innej drużyny problem nie istniał ... kto mi powie w czym tkwi błąd ?? i jak go naprawic żeby wszystko już było ok ??

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2006 06:47    #1
hehe terz tak myslałem ... bo efek tego podania o prace było ze zostałem zwolniony z Cadizu ;/ a w Ejido byłem nadal ... wiec odegrałem save i wtedy juz na 100% kliknołem tak jak byc powinno niestety efekt był tensam ... składam podanie menagerem Ejido ... wiadomosci "menager Cadiz zainteresowany objeciem Depor" ... i zwolnienie z Cadizu ...

Petroz Proletariat

0
17.07.2006 13:24    #2
To po co było oszukiwać i grać dwoma managerami??;P

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2006 14:23    #3
Nie ma w tym żadnego oszustwa. Prowadzisz uczciwie DWA kluby, i nie działasz na niczyją niekorzyść. Wszak chcesz, aby obydwa kluby odnosiły sukcesy :]

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2006 15:04    #4
Jesli jestes w stu procentach pewien, ze zglosiles sie zainteresowanie praca w Depor dobrym managerem, to jest to swego rodzaju bug. Moze bezpieczniej bedzie odejsc z Ejido i szukac pracy bedac bezrobotnym.

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2006 01:36    #5
thx wszystkim juz znalezłem rozwiazanie mojego problemu :D poprostu nie moge kliknac "ze jestem zainteresowany ta posada" kiedy pojawi sie taka opcja w wiadomosciach , tylko kliknac na depor i z panelu klubu kliknac ze jestem zainteresowany ... wtedy wszystko wychodzi ok :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution