Dziwny przypadek z nowym stadionem

 dziobson Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012, 20:51    #1
Rozpocząłem grę Manchesterem City gdzie w przeciągu czterech sezonów udało mi się zdobyć trzy razy mistrzostwo Anglii, dwa razy wygrałem Ligę Mistrzów oraz zdobyłem kilka pomniejszych trofeów takich jak KMŚ czy Pucha Anglii. Nie ukrywam, że liczyłem iż po kilku dobrych sezonach i zdobytych trofeach zarząd zadecyduje o budowie nowego, większego stadionu. No i ku mojej wielkiej radości po zakończeniu czwartego sezonu pojawiła się wiadomość, że zarząd podjął decyzję o budowie nowego stadionu, który będzie się nazywał... Mancini Arena. Jak to przeczytałem to mnie poprostu zamurowało. Nie wiem czy to jest jakiś bug czy to specjalnie tak jest ? Bo jeśli budują stadion na cześć trenera który zdobył jedno mistrzostwo kraju co jest niczym w porównaniu do moich osiągnieć to ja chyba pomyliłem gry. Spotkał się ktoś z czymś podobnym ?

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 10.12.2012, 20:59

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 21:53    #2
Miałem identyczną sytuacje w FM12 podczas mojej kariery Tottenhamem. W moim przypadku po 3 sezonach w których zdobyłem 3xLiga, 1xLM, 1xLE i kilka pomniejszych pucharów, byłem najlepszym managerem w historii Spurs, znajdowałem się w legendach klubu a jednak nowy stadion miał nazywać się Perryman Arena na cześć legendarnego piłkarza Kogutów. Zupełnie niewiedziałem o co chodzi. Na moje szczeście uratowała mnie awaria prądu :) Kiedy wczytałem ponownie sejwa nie dostałem wcale wiadomości o budowie nowego stadionu, wzamian była wiadomość o spłacie całego zadłużenia :) rozegrałem następny sezon i po nim dostałem wiadomość o budowie stadionu mojego imienia :) Do tej pory nie mam pojęcia czemu tak się stało, ani czemu po ponownym wczytaniu sejwa nie miałem wiadomości o budowie stadionu. Może decyzja o budowie stadionu jest jakaś losowa. Spróbuj wczytac gre z przed tej wiadomości. Może również nie będzie decyzji o budowie Mancini Arena :)

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 22:04    #3
Ja zawsze proszę o budowę i NIGDY się zarząd nie zgadza :/
Może dopiero po minimum 3 sezonach dopiero zaakceptuje prośbę?
Gram Chelsea mam stadion na 43tys więc troche mały :/

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 22:14    #4
Musisz troche odczekać i odnosić sukcesy. 3 sezony to minimum.

 dziobson Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 22:20    #5
Niestety nie mam zapisanej gry wcześniejszej, wszystko mam w jednym pliku. Przy wyjściu z gry zastanawiałem się czy zapisaywać czy nie ale jednak zapisałem, ehhhhhh :/ Nie to żebym stracił chęć do gry ale taki klaps wymierzony prosto w mój policzek nie jest miły.

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 22:24    #6
No to kicha. Szczerze również bym się delikatnie mówiąc "wkurzył" tym bardziej że stadion będzie imienia takiego impotenta trenerskiego jakim jest Mancini :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.