Strona

Ekstraklasa

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 10:00    #221
Co do Króla - może się okazać, że sprzedaż klubu będzie dla niego jedyną opcją żeby uciec od tych wszystkich przekrętów. I na to w sumie liczę.
Zresztą mało w polskich klubach aktualnie inwestorów/prezesów itd. którzy rozumieją jak klub prowadzić... Potrzebny jest ktoś na wzór Pereza w Realu, tylko może nie szastający tak kasą. Ale Perez naprawde rozumie o co chodzi w tej grze i co powinien robić prezydent/prezes klubu.
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 sarlin Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 10:10    #222
ta napewno kto kupi klub bez kibiców i zadłużony taki jak polonia chyba jakis idiota

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 10:17    #223
Klub z zawodnikami z których mimo wszystko można wiele zbudować.
Klub który kibiców nie ma wiele, ale ma ich świetnych i wiernych, a no i brak kiboli na stadionie to też +
Jeśli ktoś chce inwestować w klub to Polonia to świetne miejsce, o ile ma dużo kasy. Cena nie będzie wielka, a piłkarze przy dwóch, trzech wzmocnieniach są gotowi walczyć o puchary.
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 10:24    #224
[quote="sebaraul"]Co do Króla - może się okazać, że sprzedaż klubu będzie dla niego jedyną opcją żeby uciec od tych wszystkich przekrętów. I na to w sumie liczę.
Zresztą mało w polskich klubach aktualnie inwestorów/prezesów itd. którzy rozumieją jak klub prowadzić... Potrzebny jest ktoś na wzór Pereza w Realu, tylko może nie szastający tak kasą. Ale Perez naprawde rozumie o co chodzi w tej grze i co powinien robić prezydent/prezes klubu.[/quote]

No tak. Zapomnialem dodać że Irek szasta kasą... tyle, ze wirtualną. Dobrze, że sie go (prawie) pozbylismy w wakacje.

Potencjał kibicowski to Polonia ma. Budzicie smiech w calej Polsce wypowiedziami typu "Dzieki Irkowi mamy dobrze dzialajacy sklepik klubowy" Nie potraficie sie postawic bo jakbyscie mieli jaja to byscie go na taczkach wywiezli...

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 10:36    #225
Problemem jest jedna rzecz.
Co będzie z Polonią jak jego nie będzie? Zresztą ja mieszkam trochę daleko od W-wy... też na Śląsku, więc wiesz :P
Po odejściu JW i przy pomyśle przeniesienia Polonii do Katowic pojawiły się głosy, że lepiej zrobić od podstaw klub w IV lidze niż grać na Śląsku... ale tak naprawdę w piłce teraz bez pieniędzy od bogatego prezesa (czyli Król też się nie zalicza) nie zrobisz nic... Potrzebny jest człowiek, który przejmie Polonię i to człowiek który tej kasy będzie trochę miał... taki JW tyle, że rozumiejący co powinien robić, a nie jedynie narzekający na graczy.
A wypowiedzi takich jak o tym sklepiku klubowym jeszcze nie słyszałem, więc wiesz...
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 11:25    #226
[quote="sebaraul"]Problemem jest jedna rzecz.
Co będzie z Polonią jak jego nie będzie? Zresztą ja mieszkam trochę daleko od W-wy... też na Śląsku, więc wiesz :P
Po odejściu JW i przy pomyśle przeniesienia Polonii do Katowic pojawiły się głosy, że lepiej zrobić od podstaw klub w IV lidze niż grać na Śląsku... ale tak naprawdę w piłce teraz bez pieniędzy od bogatego prezesa (czyli Król też się nie zalicza) nie zrobisz nic... Potrzebny jest człowiek, który przejmie Polonię i to człowiek który tej kasy będzie trochę miał... taki JW tyle, że rozumiejący co powinien robić, a nie jedynie narzekający na graczy.
A wypowiedzi takich jak o tym sklepiku klubowym jeszcze nie słyszałem, więc wiesz...[/quote]

juz dawno przestalem przegladać ten temat ale szły juz takie teksty
[quote]"Godzimy, bo conajwyżej możemy zostać Don Kichotami. Ale nikt se dupy zawracać koniec końców nami nie będzie. Mnie cieszy jak 2-3 setki dzieciaków w dresach KSP śpiewa "za te 40 lat".
Może czasem trzeba się poświęcić i poniekąd zeszmacić by ktoś kiedyś mógł wciąż śpiewać tę cudowną pieśń. Może z czasem karta się odwróci i nie będzie potrzebne do tego cwaniactwo i krętactwo."
[/quote] a o sklepiku tez gdzies bylo :)

Zreszta kij w to. Mam ubaw z tego klubu. Jak byl bogaty prezes to pilkarze grali piach. Jak przyszedl golodupiec to osiagnęli chyba rekordowe jesli chodzi o runde 3 miejsce. Paradoks jakis.
Trzeba bylo isc w slady GieKSy czy Zawiszy, ktore powrocily z zadupia polskiej pilki. Zawisza juz blisko eX. W GieKSie zabraklo w odpowiednim momencie powaznego sponsora. Byl Turek, potem Irek, teraz Miasto.

A jeszcze dwa tekst mi sie przypomnialy z forum polonii: ~Lepiej zebysmy nawet przez ten rok czy 2 grali w eX niz zaczynac wszystko od nowa juz teraz. Czy też rownie zabawny tekst o tym ze ~jak spadniecie ponizej 3ligi to bedziecie jezdzili po FC Legii i wszedzie bedziecie mieli ciezko jesli chodzi o wyjazdy bo kazdy sie bedzie na was spinal.

Ten klub jest coraz blizej upadku.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 11:30    #227
Tak apropo Polonii to w Przegladzie Sportowym pisza, ze Lech porozumial sie z Krolem i za 500 ty. zl Teodorczyk idzie do Kolejorza juz teraz i jescze dzis prawdopodobnie podpisze kontrakt.

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 11:32    #228
Wiesz, Polonia już raz z zadupia wróciła i coś czuję, że będzie musiała to robić drugi raz. Trudno, kibicem zostanę, tyle, że meczy nie będę miał jak oglądać :/
A co do tych tekstów... szczerze? Szkoda komentarza. Szczególnie na ten ostatni, bo pisany chyba przez fana Legii. Widzisz, GieKSa aktualnie ma chociaż to miasto. A w przypadku Polonii miasto ma ją głęboko w du... Stadion był obiecany dawno, dawno temu. I co? Co najwyżej są drobne renowacje i tyle.

Jednak postanowiłem ten pierwszy cytat skomentować... Nie wiem kto to pisał, ale inteligencją nie grzeszy. W sumie nie wiem czy nie lepiej byłoby wracać od tej IV ligi do E-klasy... Jedyne czego mi szkoda to derbów W-wy :P
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 13:21    #229
Ślusarski+Teodorczyk - atak marzeń :D. Dobrze, że Teo przyjdzie teraz. Kondi, otwieraj Piccolo, świętujemy. :P

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 13:41    #230
Hahah no otwieramy Piccolo :) Chociaz mysle, ze obronca moglby jeszcze dojsc zeby zastapic kontuzjowanego Arbolede. A swoja droga to jestem ciekaw co Krol zrobi z kasa za Teo...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.