Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 plagus Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.10.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 16:11    #511
witam serdecznie. chcialbym uzyskac informacje (w koncu) jak wyglada sytuacja w polskiej lidze z newgenami.. czy tak jak w 2012 ze prawie nigdy nie dal osie ponizej 17 lat uzyskac juniora w polsce a juz o wykreowaniu mlodego zawodnika ktory ma szanse KIMS byc to mozna bylo w ogole pomarzyć. ja swoja gre dostane po niedzieli i strasznie mnie nurtuje ta kwestia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 16:34    #512
Trolololo, ale ten silnik jest gówniany:D

Dlaczego w lidze hiszpańskiej każdy zespół gra skrzydłami?
Dlaczego obrona zamienia się w tyczki?
Dlaczego przeciwników bramkarze bronią jak koksy?
Dlaczego moi zawodnicy nie strzelają setek a przeciwnik strzela każdą?
Dlaczego jest tak dużo strzałów w meczu?
Dlaczego nie da się grać środkiem boiska tylko bokami?
Dlaczego przeciwnik też nie potrafi grać środkiem?
Dlaczego nie ma prostopadłych podań?
Dlaczego moi zawodnicy nie przestrzegają najprostszych poleceń taktycznych? Jak choćby krótkiego wyrzutu z autu?
Dlaczego mój zawodnik kryje własnego bramkarza przy ofensywnym rzucie wolnym?
Dlaczego nie da się gola strzelić z dystansu?
Dlaczego jest tyle poprzeczek i słupków przy dośrodkowaniach?
Dlaczego ten silnik meczowy jest taki schematyczny?

I teraz wisienka na torcie, pokazująca wspaniałą grę w defensywie oraz jak się strzela bramki w lidze hiszpańskiej - http://www.youtu(...)inshXdA.

Btw, każda bramka wygląda identycznie.

A tak na serio, to ja chyba pomyliłem ligi... może naprawdę gram w lidze angielskiej, a zawodnicy dośrodkowują do Carolla a nie do zawodnika mierzącego 170 cm.

Ja już mam tego dosyć. Zaraz napiszę to samo na forum SI. Ciekawe, czy potraktują mnie tym razem poważnie?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 03.11.2013 o godz. 16:39

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 16:57    #513
Ten silnik jest kosmiczny.

Co roku każdy miał te same błędy. W tym na każdego kto żali się na to, że pada mnóstwo bramek głową trafi się jeden któremu żadne takie bramki się nie trafiają. Na każdego kto doświadcza kanonady na słupki i poprzeczki znajdzie się jeden który narzeka że nie ma strzałów.

Kiepsko widzę wypuszczanie fixów i łatek :/ .
Uśpiony revolucjonista ;)

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 17:12    #514
Niestety wygląda na to, że ten silnik jest spieprzony po całości. Świadczy o tym właśnie to, że są bardzo sprzeczne wnioski graczy. Nie ma tak, że wszyscy zgadzają się, że na przykład obrońcy są jak tyczki albo pada za mało bramek. Jest tyle samo osób, które mówią, że obrońcy grają dobrze i mają hokejowe wyniki. Pewnie uzależnione jest to od kraju/ligi, w której się gra i zawodników, ale ogólnie nie jest tak, że namierzony jest dokładny problem i go poprawiamy. Czytając forum zgłaszana bugów widać, że podobno pracują nad poprawkami ale jak poprawią jedno to spieprzy się automatycznie drugie.
Osobiście grając w polskiej lidze Pogonią, nie mam już sił patrzeć na obrońców, ich podania, zachowanie w odbiorze (właściwie brak odbioru) i nieprzestrzeganie prawie w ogóle instrukcji meczowych. I wyniki na początku były jeszcze w miarę rozsądne, ale teraz w połowie sezonu zaczynają się mecze typu 7-1, 5-4 dosyć regularnie.
Oczywiście zapewne jest to do poprawienia, ale na obecną chwilę jest to prawie niegrywalne.
Ciekawe jest też to, że na początku sezonu zespół gra bardzo dobrze a im bardziej wzrasta znajomość taktyki, gra się proporcjonalnie do tego pogarsza.

 Slavm Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Ch-ż
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 17:39    #515
Panowie to było wiadome że 14 nie będzie grywalna zaraz po wyjściu.

Miles siedzi w Londynie liczy kasę i śmieje się z tych co wykupili najpierw demo (BETE) za cenę pełnej gry i z tych co kupili grę po premierze.

Na co liczyliście w tym roku po shicie z zeszłego? Że będzie lepiej? Ja pykam w demo i myślę sobie że mi te pół roku w grze wystarczy zanim wyjdzie finalny patch.Wtedy podejmę decyzję póki co jeszcze stówę mam w kieszeni a Wy się teraz wkurzacie że kupiliście bubla i czekacie na łaskę SI aż Wam da spokojnie pograć.

Nie żebym się z Was nalewał,ale rok temu wszyscy pisali "...za rok nie kupię FM-a..." itp Wyszło jak wyszło....

Pozdrawiam

 Sierak Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Skąd: Bielawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 18:03    #516
Silnik ma błędy ale jestem pewien, że dali by wersję idealną to i tak maso osób wyszukała by błędy z dupy

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 18:19    #517
[quote="Sierak"]Silnik ma błędy ale jestem pewien, że dali by wersję idealną to i tak maso osób wyszukała by błędy z dupy[/quote]

Nie chodzi o błędy z dupy, tylko bugi, które istnieją i sprawiają problemy. Błędy, które są zgłaszane wraz z przykładami i określane przez SI jako fakty i przyjmowane jako faktyczne zgłoszenia do poprawy.

Wiadomo, że część ludzi marudzi bo przegrywają mecze, a to po prostu wina taktyki/ustawień.

Tu jednak chodzi o bugi uniemożliwiające poprawną grę, które są zatwierdzone przez twórców gry i są teoretycznie w trakcie poprawki.

 McGrzegorz Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 18:27    #518
Po zakupie 13 powiedziałem sobie, że 14 nie kupię i póki co widzę, że dokonałem właściwej decyzji.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 19:03    #519
A ja nie posłuchałem głosu rozsądku i grę kupiłem. I teraz żałuję. A przez cały czas sobie mówiłem, że nowej edycji nie kupię.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Morethri Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 19:29    #520
Czyli bardziej się opłaca poczekać te kilka miesięcy, kiedy będzie wszystko poprawione i kupić taniej?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution