Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 23:02    #581
Nie pozostaje nic tylko czekać cierpliwie na aktualizację. Na pewno warto być dobrej myśli.

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 00:05    #582
[quote="Willson"]
Inną sprawą jest też to, do czego nikt z producentów się nie przyzna. Że mogą gniota wypuszczać celowo,aby ograniczyć piractwo. Bo SKIDROW,RELOADED czy inni nie mają ochoty crackować każdego fixa, a tych wychodzi co nie miara.
Cóż. Nie sądzę abyśmy wygrali z SI. Chodzi o kasę. Stare wygi grę porzucą. Ale ilu nas jest? Oni kasę trzepią na gimbazie i im podobnych. Wyjadacze nie są potrzebni, tylko pyszczą i oczekują towaru zgodnego z umową. ;)[/quote]

Grupy nie crackują gry, nie z powodów lenistwa, tylko zwyczajnie nie potrafią złamać odpowiednio kodu gry. To nie przypadek, że wersja mniej legalna, w którą można było grać bez błędów pojawiła się gdzieś w okolicach maja. Na tym polu SI wykonało coś o czym marzy każdy twórca gry.

Dla mnie najbardziej denerwujący jest fakt kompletnego braku jakichkolwiek fixów. W przeciwieństwie do patcha nie trzeba zaczynać nowej rozgrywki, nie trzeba zbierać i poprawiać większej ilości bugów by wydać poprawkę całościowo, można wykorzystać Steama by nawet codziennie pobierał te paro megowe fixy. Nie przeszkadzałoby mi nawet jakby tymi fixami srało dzień w dzień, byleby poprawić silnik gry. A tak to mamy teraz zakrzywianie rzeczywistości i tlumaczenia "to nie bląd, zmień taktykę".
Uśpiony revolucjonista ;)

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 00:23    #583
http://www.youtu(...)aW7MmsKA

Niech ktoś to wyśle twórcom gry... Sami zobaczcie bierność obrony... No ile można.
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 Mikelson Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 00:31    #584
Czyli do poprawki jak narazie

- gra w obronie
- Wg mnie bramkarze przeciwników to koksy a własny to jakiś leszcz.
- dużo poprzeczek i słupków
- za dużo strzałów na bramki
- reakcje na polecenia taktyczne, odnosze wrażenie że mniejsza kontrolę mam nad tym wszystkim niż w FM 12 gdzie wszystko mogłem zrobić pod swoje dyktando.
- poprawki w transferach, ale tutaj i tak zmiany oceniam na duży plus, te długie negocjacje, możliwość powierzenia negocjacji dyrektorowi i ostatni dzień transferowy fantastyczne. Szkoda że reszta jest skopana przez co narazie nie wczuwam się w gre by to docenić.

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 00:34    #585
Widzieliście staty fizyczne Boenischa? Szybkość, Wytrzymałość po 17...
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 00:38    #586
[quote="spit"]http://www.youtube.com/watch?v=LV_aW7MmsKA

Niech ktoś to wyśle twórcom gry... Sami zobaczcie bierność obrony... No ile można.[/quote]

Słabe... u mnie na filmiku to jest dopiero bierność - http://www.youtu(...)inshXdA. Najlepsza jest ta druga bramka, gdzie zawodnik zrobił sobie slalom pomiędzy tyczkami:P


W drużynie przeciwnej grało 12-stku zawodników:D OMG, i tak przegrali...

http://zapod(...)png.html
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 00:51    #587
Juz nie ogarniam z ta gra… Nie jestem w stanie pojac jak moge przegrac mecz kompletnie go dominujac. Ja rozumiem raz, dwa, nawet trzy. Na boga, ale nie za kazdym razem.
Kazdy moj przegrany/zremisowany mecz wyglada tak samo:
- posiadanie pilki 60%+ na moja korzysc
- celnosc podan 80%+ moje i <60% przeciwnika
- strzaly moje miedzy 20 a 30 z czego minimum 15 na bramke, strzaly z dystansu to gora 5; przeciwnik strzaly w porywach 10 z czego gora polowa na bramke i kilka z dystansu
- sytuacje 100% zazwyczaj conajmniej 5 moich i 0! przeciwnika.
- slupki/poprzeczki 2-6 moich i 0 przeciwnika
Wynik? 1:2. I tak za kazdym razem. A juz szczytem szcztow bylo kiedy prowadzilem 1:0 i przeciwnik zgarnal w 20 minucie czerwo. Statystyki jak powyzej i wynik 1:2.
Brak mi sil… Momentami mam ochote roztrzaskac laptopa. Musze isc do psychologa/psychiatry...

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 01:11    #588
[quote="Arcadius"]Juz nie ogarniam z ta gra… Nie jestem w stanie pojac jak moge przegrac mecz kompletnie go dominujac. Ja rozumiem raz, dwa, nawet trzy. Na boga, ale nie za kazdym razem.
Kazdy moj przegrany/zremisowany mecz wyglada tak samo:
- posiadanie pilki 60%+ na moja korzysc
- celnosc podan 80%+ moje i <60% przeciwnika
- strzaly moje miedzy 20 a 30 z czego minimum 15 na bramke, strzaly z dystansu to gora 5; przeciwnik strzaly w porywach 10 z czego gora polowa na bramke i kilka z dystansu
- sytuacje 100% zazwyczaj conajmniej 5 moich i 0! przeciwnika.
- slupki/poprzeczki 2-6 moich i 0 przeciwnika
Wynik? 1:2. I tak za kazdym razem. A juz szczytem szcztow bylo kiedy prowadzilem 1:0 i przeciwnik zgarnal w 20 minucie czerwo. Statystyki jak powyzej i wynik 1:2.
Brak mi sil… Momentami mam ochote roztrzaskac laptopa. Musze isc do psychologa/psychiatry...[/quote]

A nie mówiłem:P

W takich meczach nasz bramkarz nic nie broni a przeciwnika jest w transie - pod koniec meczu u mnie ma zawsze notę powyżej 9. Nic dziwnego skoro obronił 20 strzałów i parę setek.

Sporo osób ma takie bugi, ale trudno jest im się przyznać do nich, łatwiej zwalić to na Twoją niekompetencję. Takie komentarze są śmieszne - tym bardziej jeśli dana osoba gra w eFeMa od ponad 10 lat.

A widziałeś mojego buga z 12-stoma zawodnikami? Ewenement na skalę światową. Ciekawe, co SI by na to powiedziała?!

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 05.11.2013 o godz. 01:12

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 01:22    #589
Widzialem, widzialem :D
Najgorsze jest to, ze idzie mi calkiem dobrze. Mialem byc 5 a wszystko wskazuje, ze skoncze na 2 miejscu. Rozumiem dostac oklep od lepszej druzyny. Gram trzecioligowcem i w pucharze Ukrainy dostalem 2:6 od Dynama Kijow. Poszedlem na calosc ofensywnie bo i tak bylem swiadom porazki. Rozumiem oberwac od cieniasa. No tak dzien. Nie idzie i ch*j. Tylko, ze ja absolutnie dominuje. Miazdze wszystkich jak leci. Tylko co z tego skoro opisane sytuacje sa na porzadku dziennym, to nie wypadki przy pracy, a codziennosc.

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 01:41    #590
[quote="robal15"][quote="spit"]http://www.youtube.com/watch?v=LV_aW7MmsKA

Niech ktoś to wyśle twórcom gry... Sami zobaczcie bierność obrony... No ile można.[/quote]

Słabe... u mnie na filmiku to jest dopiero bierność - http://www.youtu(...)inshXdA. Najlepsza jest ta druga bramka, gdzie zawodnik zrobił sobie slalom pomiędzy tyczkami:P


W drużynie przeciwnej grało 12-stku zawodników:D OMG, i tak przegrali...

http://zapod(...)png.html[/quote]

To już nawet nie o bierność chodzi, ale o ustawienie. W ósemkę kryją trzech zawodników, a dwóch stoi dwa metry dalej nie kryci.

Tak samo napastnicy - napastnik, wykończenie akcji 5, strzela trudniejsze bramki niż mój z wykończeniem 14 to prostej setki wykorzystać nie moze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.11.2013 o godz. 01:43

Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.